Avtek Monitor TS 8 MATE 75
Avtek Monitor TS 8 MATE 75 Avtek Monitor TS 8 MATE 75 to monitor interaktywny. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej. 3840 x 2160 (4K/UHD) Rozdzielczość MONITOR INTERAKTYWNY AVTEK TOUCHSCREEN 8 MATE 75.
Avtek Monitor TS 8 MATE 75
Avtek Monitor TS 8 MATE 75 to monitor interaktywny. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 3 x HDMI, 1 x USB (Type C), 4 x USB 3.0, 1 x USB 2.0. Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Informacje o gwarancji: 5 lat (w tym 2 lata one-to-one). Model: MONITOR INTERAKTYWNY AVTEK TOUCHSCREEN 8 MATE 75.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 3 x HDMI, 1 x USB (Type C), 4 x USB 3.0, 1 x USB 2.0.
Specyfikacja techniczna
| Bluetooth | Tak |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI, 1 x USB (Type C), 4 x USB 3.0, 1 x USB 2.0 |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Informacje o gwarancji | 5 lat (w tym 2 lata one-to-one) |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 5 000:1 |
| Model | MONITOR INTERAKTYWNY AVTEK TOUCHSCREEN 8 MATE 75 |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 75'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Waga | 47.3kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wysokość | 1020mm |
Opis
1 x USB 2.0
3 x HDMI
4 x USB 3.0
ISO 9001
ISO 14001
REACH
WEEE
Specyficzne kody
- EAN13
- 5907731319690
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także