Monitor interaktywny Dahua DHI-LPH65-ST410 65" 4K (Android 1… | PartsPC.pl
Monitor interaktywny Dahua DHI-LPH65-ST410 65" 4K (Android 14.0)
Brutto
warehouse Wybierz magazyn
Monitor interaktywny Dahua DHI-LPH65-ST410 65" 4K (Android 14.0) Monitor interaktywny Dahua DHI-LPH65-ST410 65" 4K (Android 14.0) to monitor interaktywny. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Loading...
Monitor interaktywny Dahua DHI-LPH65-ST410 65" 4K (Android 14.0) to monitor interaktywny. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
350 cd/m2 Jasność matrycy
3840 x 2160 Rozdzielczość
8.000 ms Czas reakcji matrycy
Do 40 Ilość punktów dotyku
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC). Zasilanie: 100 - 240 VAC, 50 Hz/60 Hz. Złącza wejścia: USB Type-C, USB (typ B) x2, HDMI x2, RJ-45, RS-232, USB 2.0 x3, USB 3.0. Złącza wyjścia: HDMI Out, Audio Out.
Złącza i wyposażenie
Specyfikacja techniczna
Czas reakcji matrycy 8.000 ms
Ilość punktów dotyku Do 40
Ilość wyświetlanych kolorów 1,07 B (8 bit + FRC)
Jasność matrycy 350 cd/m2
Kąt widzenia 178 stopni
Rodzaj szkła 3MM AG
Rozdzielczość 3840 x 2160
Rozmiar monitora 65 cali
Technologia dotykowa Podczerwień
Wbudowane głośniki 2 x 15W
Zasilanie 100 - 240 VAC, 50 Hz/60 Hz
Żywotność (godz.) 50000
Złącza wejścia USB Type-C, USB (typ B) x2, HDMI x2, RJ-45, RS-232, USB 2.0 x3, USB 3.0
Złącza wyjścia HDMI Out, Audio Out
DAHUA
DHI-LPH65-ST410
10 Przedmioty
Opis
Android 14
Obsługiwane systemy operacyjne
3840 x 2160
Rozdzielczość
2 x 15W
Wbudowane głośniki
CE, Energy Star, ERP, RoHS, WEEE
Certyfikaty
Nie
Zawiera baterię / akumulator
100 - 240 VAC, 50 Hz/60 Hz
Zasilanie
Instrukcja
Kabel zasilający
Pakiet akcesoriów
Pilot
Rysik x2
Zestaw montażowy na ścianę (zainstalowany)
Zawartość opakowania
50000
Żywotność (godz.)
350 cd/m2
Jasność matrycy
8.000 ms
Czas reakcji matrycy
1,07 B (8 bit + FRC)
Ilość wyświetlanych kolorów
65 cali
Rozmiar monitora
178 stopni
Kąt widzenia
Podczerwień
Technologia dotykowa
Do 40
Ilość punktów dotyku
HDMI x2
RJ-45
RS-232
USB (typ B) x2
USB 2.0 x3
USB 3.0
USB Type-C
Złącza wejścia
Audio Out
HDMI Out
Złącza wyjścia
3MM AG