Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5B65RB/EL 65" 4K (Android… | PartsPC.pl
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5B65RB/EL 65" 4K (Android 13.0)
Brutto
warehouse Wybierz magazyn
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5B65RB/EL 65" 4K (Android 13.0) Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5B65RB/EL 65" 4K (Android 13.0) to monitor interaktywny z matrycą VA. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Loading...
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5B65RB/EL 65" 4K (Android 13.0) to monitor interaktywny z matrycą VA. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
400 cd/m2 Jasność matrycy
3840 x 2160 Rozdzielczość
VA Typ matrycy
5.000 ms Czas reakcji matrycy
Jakość obrazu i komfort pracy
Złącza i wyposażenie
Specyfikacja techniczna
Czas reakcji matrycy 5.000 ms
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) 60
Dopuszczalna temperatura pracy 0°C ~ 40°C
Format obrazu 16:9
Ilość punktów dotyku Do 40
Ilość wyświetlanych kolorów 1,07 B (10-bitowy)
Jasność matrycy 400 cd/m2
Kąt widzenia 178 stopni
Kontrast statyczny 5000 :1
Montaż VESA 600 x 400
Obszar wyświetlania obrazu (mm) 1428,48 x 803,52
Rozdzielczość 3840 x 2160
Rozmiar monitora 65 cali
Technologia dotykowa Podczerwień
Typ matrycy VA
Waga brutto (kg) 45.600
Waga netto (kg) 31.200
Wbudowane głośniki 2 x 20W
Wymiary opakowania (mm) 1662 x 1062 x 223
Wymiary zewnętrzne (mm) 1491,88 × 901,59 x 82,3
Zasilanie AC 100 V~240 V, 50/60 Hz
Złącza wejścia USB Type-C, HDMI x2, RS-232, Audio In, USB 2.0 x2, USB 3.0 x3, USB Touch
Złącza wyjścia Audio Out
HIKVISION
DS-D5B65RB/EL
10 Przedmioty
Opis
Android 13
Obsługiwane systemy operacyjne
VA
Typ matrycy
3840 x 2160
Rozdzielczość
Kontrast statyczny
2 x 20W
Wbudowane głośniki
Nie
Zawiera baterię / akumulator
AC 100 V~240 V, 50/60 Hz
Zasilanie
1491,88 × 901,59 x 82,3
Wymiary zewnętrzne (mm)
31.200
Waga netto (kg)
45.600
Waga brutto (kg)
1.5 m power cable (European standard), remote controller
Wall mount bracket, hook, user manual, stylus × 2, packing list,
Zawartość opakowania
600 x 400
Montaż VESA
1662 x 1062 x 223
Wymiary opakowania (mm)
400 cd/m2
Jasność matrycy
16:9
Format obrazu
5.000 ms
Czas reakcji matrycy
60 Hz
Częstotliwość odświeżania
1,07 B (10-bitowy)
Ilość wyświetlanych kolorów
65 cali
Rozmiar monitora
178 stopni
Kąt widzenia
Podczerwień
Technologia dotykowa
Do 40
Ilość punktów dotyku
1428,48 x 803,52
Obszar wyświetlania obrazu (mm)
Audio In
HDMI x2
RS-232
USB 2.0 x2
USB 3.0 x3
USB Touch
USB Type-C
Złącza wejścia
Audio Out
Złącza wyjścia
0°C ~ 40°C