Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5B65RB/EL 65" 4K (Android 13.0)
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5B65RB/EL 65" 4K (Android 13.0) Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5B65RB/EL 65" 4K (Android 13.0) to monitor interaktywny z matrycą VA. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5B65RB/EL 65" 4K (Android 13.0)
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5B65RB/EL 65" 4K (Android 13.0) to monitor interaktywny z matrycą VA. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy). Obszar wyświetlania obrazu (mm): 1428,48 x 803,52. Wymiary opakowania (mm): 1662 x 1062 x 223. Wymiary zewnętrzne (mm): 1491,88 × 901,59 x 82,3.
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: Wall mount bracket, hook, user manual, stylus × 2, packing list,, 1.5 m power cable (European standard), remote controller.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Dopuszczalna temperatura pracy | 0°C ~ 40°C |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość punktów dotyku | Do 40 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 400 cd/m2 |
| Kąt widzenia | 178 stopni |
| Kontrast statyczny | 5000 :1 |
| Montaż VESA | 600 x 400 |
| Obszar wyświetlania obrazu (mm) | 1428,48 x 803,52 |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Rozmiar monitora | 65 cali |
| Technologia dotykowa | Podczerwień |
| Typ matrycy | VA |
| Waga brutto (kg) | 45.600 |
| Waga netto (kg) | 31.200 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 20W |
| Wymiary opakowania (mm) | 1662 x 1062 x 223 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 1491,88 × 901,59 x 82,3 |
| Zasilanie | AC 100 V~240 V, 50/60 Hz |
| Złącza wejścia | USB Type-C, HDMI x2, RS-232, Audio In, USB 2.0 x2, USB 3.0 x3, USB Touch |
| Złącza wyjścia | Audio Out |
Opis
Wall mount bracket, hook, user manual, stylus × 2, packing list,
HDMI x2
RS-232
USB 2.0 x2
USB 3.0 x3
USB Touch
USB Type-C
Specyficzne kody
- EAN13
- 6942160481951
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także