Optoma Monitor interaktywny 65 cali 5653RK 8GB RAM / 64 GB ROM, 2x 18W
Optoma Monitor interaktywny 65 cali 5653RK 8GB RAM / 64 GB ROM, 2x 18W Optoma Monitor interaktywny 65 cali 5653RK 8GB RAM / 64 GB ROM, 2x 18W to monitor interaktywny. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Optoma Monitor interaktywny 65 cali 5653RK 8GB RAM / 64 GB ROM, 2x 18W
Optoma Monitor interaktywny 65 cali 5653RK 8GB RAM / 64 GB ROM, 2x 18W to monitor interaktywny. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x Audio out, 1 x Audio in, 2 x USB (Type C), 4 x USB 3.0, 1 x RS-232 (COM), 2 x RJ-45 LAN, 1 x SPDIF out, 5 x HDMI, 1 x USB Serwisowe. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x Audio out, 1 x Audio in, 2 x USB (Type C), 4 x USB 3.0, 1 x RS-232 (COM), 2 x RJ-45 LAN, 1 x SPDIF out, 5 x HDMI, 1 x USB Serwisowe.
Specyfikacja techniczna
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x Audio out, 1 x Audio in, 2 x USB (Type C), 4 x USB 3.0, 1 x RS-232 (COM), 2 x RJ-45 LAN, 1 x SPDIF out, 5 x HDMI, 1 x USB Serwisowe |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Model | 5653RK |
| Pobór mocy | 380W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Przekątna ekranu 2 | 65'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Waga | 38.6kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| WiFi | Tak |
Opis
1 x Audio out
1 x DisplayPort
1 x RS-232 (COM)
1 x SPDIF out
1 x USB Serwisowe
2 x RJ-45 LAN
2 x USB (Type C)
4 x USB 3.0
5 x HDMI
Specyficzne kody
- EAN13
- 5055387667877
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także