Samsung Monitor interaktywny 75 cai WA75F LH75WAFWLGCXEN | PartsPC.pl
Samsung Monitor interaktywny 75 cai WA75F LH75WAFWLGCXEN
Loading...
3840 x 2160 (4K/UHD) Rozdzielczość
TFT IPS (IPS) Typ matrycy
WA75F Model
24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna Gwarancja
Jakość obrazu i komfort pracy
Złącza i wyposażenie
Specyfikacja techniczna
Bluetooth Tak
Ekran dotykowy Tak
Gwarancja 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Kamera internetowa Brak
Kolor (wyliczeniowy) Czarny
Kontrast statyczny 1 200:1
Model WA75F
Plamka matrycy 429.6mm
Pobór mocy 450W
Powierzchnia matrycy Matowa
Przekątna ekranu 2 75''
Rozdzielczość 3840 x 2160 (4K/UHD)
Standard VESA 800 x 400
Typ matrycy TFT IPS (IPS)
Waga 49.2kg
WiFi Tak
Wysokość 1031.9mm
SAMSUNG
LH75WAFWLGCXEN
10 Przedmioty
Opis
Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
CE+WEEE
Uwaga
24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja
49.2kg
Waga
WA75F
Model
75"
Przekątna ekranu
IPS
Typ matrycy
Matowa
Powierzchnia matrycy
Tak
Ekran dotykowy
429.6mm
Plamka matrycy
3840 x 2160 (4K/UHD)
Rozdzielczość
Czas reakcji
Jasność
Kontrast statyczny
Kąt widzenia poziomy
Kąt widzenia pionowy
1 x Audio in
1 x Audio out
1 x RJ-45 LAN
1 x RS-232 (COM)
2 x HDMI
2 x USB 2.0
2 x USB 3.0
Gniazda we/wy
Nie
Wbudowane głośniki
Nie
Wbudowany tuner TV
Brak
Kamera internetowa
Pivot
800 x 400
Standard VESA
450W
Pobór mocy
1031.9mm