Samsung Monitor interaktywny 75 cai WA75F LH75WAFWLGCXEN
Samsung Monitor interaktywny 75 cai WA75F LH75WAFWLGCXEN Samsung Monitor interaktywny 75 cai WA75F LH75WAFWLGCXEN to monitor interaktywny z matrycą TFT IPS (IPS). Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Samsung Monitor interaktywny 75 cai WA75F LH75WAFWLGCXEN
Samsung Monitor interaktywny 75 cai WA75F LH75WAFWLGCXEN to monitor interaktywny z matrycą TFT IPS (IPS). Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM%. Gniazda we/wy: 1 x Audio in, 2 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM), 2 x HDMI, 1 x Audio out, 2 x USB 3.0. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x Audio in, 2 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM), 2 x HDMI, 1 x Audio out, 2 x USB 3.0.
Specyfikacja techniczna
| Bluetooth | Tak |
| Data Act | Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in, 2 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM), 2 x HDMI, 1 x Audio out, 2 x USB 3.0 |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Model | WA75F |
| Plamka matrycy | 429.6mm |
| Pobór mocy | 450W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Przekątna ekranu 2 | 75'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 49.2kg |
| WiFi | Tak |
| Wysokość | 1031.9mm |
Opis
1 x Audio out
1 x RJ-45 LAN
1 x RS-232 (COM)
2 x HDMI
2 x USB 2.0
2 x USB 3.0
Specyficzne kody
- EAN13
- 8806095981826
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także