IIYAMA Monitor dotykowy 32 cale TF3215MC-B2
IIYAMA Monitor dotykowy 32 cale TF3215MC-B2 IIYAMA Monitor dotykowy 32 cale TF3215MC-B2 to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. VA Typ matrycy 1920 x 1080 (FHD 1080).
IIYAMA Monitor dotykowy 32 cale TF3215MC-B2
IIYAMA Monitor dotykowy 32 cale TF3215MC-B2 to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel zasilający, USB, HDMI Skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa Osłona na kable . Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający, USB, HDMI Skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa Osłona na kable |
| Czas reakcji new | 8ms |
| Częstotliwość pozioma max. | 68kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 61mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 500cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Model | TF3215MC-B2 |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.3637mm |
| Pobór mocy | 32W |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 31.5'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Szerokość | 739.5mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga | 10kg |
| Wysokość | 434mm |
| Zakrzywienie ekranu | 0R |
Opis
1 x DisplayPort
1 x HDMI
EAC
ErP
REACH
RoHS
UKCA
WEEE
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570123667
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także