Benq Monitor 26.5 cala EX271UZ 4K 240Hz/UHD/OLED
Benq Monitor 26.5 cala EX271UZ 4K 240Hz/UHD/OLED Benq Monitor 26.5 cala EX271UZ 4K 240Hz/UHD/OLED to monitor z matrycą OLED. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. OLED Typ matrycy.
Benq Monitor 26.5 cala EX271UZ 4K 240Hz/UHD/OLED
Benq Monitor 26.5 cala EX271UZ 4K 240Hz/UHD/OLED to monitor z matrycą OLED. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-C Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-C Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI |
| Czas reakcji new | 0.03ms |
| Częstotliwość odświeżania | 240Hz |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 82.93mm |
| Głębokość z podstawą | 223.48mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 250cd/m² |
| Jasność HDR | 1000cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kąt widzenia pionowy | 178° |
| Kąt widzenia poziomy | 178° |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny, Biały |
| Kontrast statyczny | 1 500 000:1 |
| Model | EX271UZ |
| Pobór mocy | 33W |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 26.5'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Swivel (obrót lewo/prawo) | Tak |
| Szerokość | 610.91mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Tilt (pochylenie) | Tak |
| Typ matrycy | OLED |
| Waga | 5.14kg |
| Waga z podstawą | 7.43kg |
| Wysokość | 357.25mm |
| Wysokość z podstawą | 537.26mm |
| Zakres regulacji wysokości | 100mm |
Opis
Czarny
1 x DisplayPort
2 x HDMI
2 x USB 3.2 Type-A Gen 1
3 x USB 3.2 Type-C Gen 1
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718755097362
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także