IIYAMA Monitor 32 cale GB3290QSU-B1 1ms,IPS,240Hz,2xHDMI,DP,400cd,1000:1,
1 389,99 zł
XIAOMI Monitor Gaming Curved G34WQi EU XIAOMI Monitor Gaming Curved G34WQi EU to monitor. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. 3440 x 1440 Rozdzielczość G34WQi Model Xiaomi - __XIA%.
XIAOMI Monitor Gaming Curved G34WQi EU to monitor. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Gniazda we/wy: 2 x HDMI, 1 x Audio out, 2 x DisplayPort. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Gniazda we/wy: 2 x HDMI, 1 x Audio out, 2 x DisplayPort.
| Data Act | Xiaomi - __XIA% |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI, 1 x Audio out, 2 x DisplayPort |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość z podstawą | 210mm |
| Jasność | 350cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Model | G34WQi |
| Pobór mocy | 65W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 34'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Szerokość | 811.3mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Waga z podstawą | 6.9kg |
| Wysokość z podstawą | 510.1mm |
| Zakrzywienie ekranu | 1500R |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także