Optoma Monitor wielkoformatowy 65 cali N3651K matowy
Optoma Monitor wielkoformatowy 65 cali N3651K matowy Optoma Monitor wielkoformatowy 65 cali N3651K matowy to monitor interaktywny. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej. 3840 x 2160 (4K/UHD).
Optoma Monitor wielkoformatowy 65 cali N3651K matowy
Optoma Monitor wielkoformatowy 65 cali N3651K matowy to monitor interaktywny. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria opcjonalne: Opcjonalny moduł SI07B, w specjalnej cenie 10 Euro Bluetooth 5.0 2.4G/5Ghz dwuzakresowy, obsługa WiFi 6 . Gniazda we/wy: 1 x USB (Type C), 1 x USB 2.0, 1 x RS-232 (COM), 2 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 3.0, 2 x RJ-45 LAN, 4 x HDMI, 1 x SPDIF out. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x USB (Type C), 1 x USB 2.0, 1 x RS-232 (COM), 2 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 3.0, 2 x RJ-45 LAN, 4 x HDMI, 1 x SPDIF out.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria opcjonalne | Opcjonalny moduł SI07B, w specjalnej cenie 10 Euro Bluetooth 5.0 2.4G/5Ghz dwuzakresowy, obsługa WiFi 6 |
| Bluetooth | Opcja |
| Czas reakcji new | 8ms |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C), 1 x USB 2.0, 1 x RS-232 (COM), 2 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 3.0, 2 x RJ-45 LAN, 4 x HDMI, 1 x SPDIF out |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 81.6mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 450cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 3 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Model | N3651K |
| Pobór mocy | 165W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Przekątna ekranu 2 | 65'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Szerokość | 1463.3mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Waga | 26kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| WiFi | Opcja |
| Wysokość | 838.3mm |
Opis
1 x SPDIF out
1 x USB (Type C)
1 x USB 2.0
1 x USB 3.0
2 x 3,5 mm minijack
2 x RJ-45 LAN
4 x HDMI
Specyficzne kody
- EAN13
- 5055387666856
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także