Samsung Monitor profesjonalny QM43B-T 43 cale Matowy, Dotykowy 24h/7
Samsung Monitor profesjonalny QM43B-T 43 cale Matowy, Dotykowy 24h/7 Samsung Monitor profesjonalny QM43B-T 43 cale Matowy, Dotykowy 24h/7 to monitor interaktywny z matrycą VA. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Samsung Monitor profesjonalny QM43B-T 43 cale Matowy, Dotykowy 24h/7
Samsung Monitor profesjonalny QM43B-T 43 cale Matowy, Dotykowy 24h/7 to monitor interaktywny z matrycą VA. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM%. Gniazda we/wy: 3 x HDMI, 2 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM), 1 x DisplayPort, 1 x Audio out. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 3 x HDMI, 2 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM), 1 x DisplayPort, 1 x Audio out.
Specyfikacja techniczna
| Bluetooth | Tak |
| Czas reakcji new | 8ms |
| Częstotliwość pionowa max. | 75Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 81kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Data Act | Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI, 2 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM), 1 x DisplayPort, 1 x Audio out |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 56.7mm |
| Jasność | 500cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kąt widzenia pionowy | 178° |
| Kąt widzenia poziomy | 178° |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Model | QM43B-T |
| Plamka matrycy | 0.245mm |
| Pobór mocy | 110W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Przekątna ekranu 2 | 43'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Szerokość | 986.2mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga | 14.5kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wysokość | 584.4mm |
Opis
1 x DisplayPort
1 x RJ-45 LAN
1 x RS-232 (COM)
2 x USB 2.0
3 x HDMI
Specyficzne kody
- EAN13
- 8806094522655
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także