Avtek Monitor interaktywny TS 8.1 MATE G 86
Avtek Monitor interaktywny TS 8.1 MATE G 86 Avtek Monitor interaktywny TS 8.1 MATE G 86 to monitor interaktywny z matrycą IPS LCD. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej. 3840 x 2160 (4K/UHD).
Avtek Monitor interaktywny TS 8.1 MATE G 86
Avtek Monitor interaktywny TS 8.1 MATE G 86 to monitor interaktywny z matrycą IPS LCD. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x Audio out, 1 x Audio in, 2 x USB (Type C), 3 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x RS-232 (COM), 2 x RJ-45 LAN, 4 x HDMI, 1 x SPDIF out. Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Informacje o gwarancji: Gwarancja - 5 lat (w tym 2 lata one-to-one). Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x Audio out, 1 x Audio in, 2 x USB (Type C), 3 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x RS-232 (COM), 2 x RJ-45 LAN, 4 x HDMI, 1 x SPDIF out.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria opcjonalne | Mobilny stojak |
| Bluetooth | Tak |
| Czas reakcji new | 6.5ms |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x Audio out, 1 x Audio in, 2 x USB (Type C), 3 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x RS-232 (COM), 2 x RJ-45 LAN, 4 x HDMI, 1 x SPDIF out |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja - 5 lat (w tym 2 lata one-to-one) |
| Jasność | 350cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Model | MATE G 86 |
| Pobór mocy | 245W |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 86'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Szerokość | 1957mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Waga | 53.55kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wysokość | 1160mm |
Opis
1 x Audio out
1 x DisplayPort
1 x RS-232 (COM)
1 x SPDIF out
2 x RJ-45 LAN
2 x USB (Type C)
2 x USB 2.0
3 x USB 3.0
4 x HDMI
Specyficzne kody
- EAN13
- 5907731319751
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także