- Aktualnie wyprzedane
Philips Monitor 17 cali 172B9TL LED Touch DVI HDMI DP
Philips Monitor 17 cali 172B9TL LED Touch DVI HDMI DP Philips Monitor 17 cali 172B9TL LED Touch DVI HDMI DP to monitor z matrycą TFT LCD. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Philips Monitor 17 cali 172B9TL LED Touch DVI HDMI DP
Philips Monitor 17 cali 172B9TL LED Touch DVI HDMI DP to monitor z matrycą TFT LCD. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 1 x DVI-D, 2 x USB 3.0, 1 x Audio in, 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1280 x 1024 (SXGA).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 1 x DVI-D, 2 x USB 3.0, 1 x Audio in, 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack.
Specyfikacja techniczna
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 1 x DVI-D, 2 x USB 3.0, 1 x Audio in, 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 45mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 50 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | 172B9TL |
| Obszar widzialny w pionie | 270.3mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 337.9mm |
| Plamka matrycy | 0.264mm |
| Pobór mocy | 9.14W |
| Proporcje obrazu | 5:4 |
| Przekątna ekranu 2 | 17'' |
| Rozdzielczość | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 376mm |
| TCO Certified | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT LCD |
| Waga | 3.26kg |
| Waga z podstawą | 6.24kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość z podstawą | 399mm |
Opis
1 x 15-pin D-Sub
1 x Audio in
1 x DVI-D
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x USB (Type B)
2 x USB 3.0
Energy Star
RoHS
TCO
WEEE
Specyficzne kody
- EAN13
- 8712581771157
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także