Dell Monitor zakrzywiony 38 cali U3824DW 21:9/3840x1600/3Y PPG
Dell Monitor zakrzywiony 38 cali U3824DW 21:9/3840x1600/3Y PPG Dell Monitor zakrzywiony 38 cali U3824DW 21:9/3840x1600/3Y PPG to monitor z matrycą IPS Black. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Dell Monitor zakrzywiony 38 cali U3824DW 21:9/3840x1600/3Y PPG
Dell Monitor zakrzywiony 38 cali U3824DW 21:9/3840x1600/3Y PPG to monitor z matrycą IPS Black. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x RJ-45 LAN, 4 x USB (Type C), 5 x USB 3.1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x RJ-45 LAN, 4 x USB (Type C), 5 x USB 3.1.
Specyfikacja techniczna
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x RJ-45 LAN, 4 x USB (Type C), 5 x USB 3.1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 102.35mm |
| Głębokość z podstawą | 251.21mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 2 000:1 |
| Model | U3824DW |
| Plamka matrycy | 0.22908mm |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 38'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 1600 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 894.26mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | IPS Black |
| Waga | 8.79kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 392.33mm |
| Wysokość (maks.) | 443.76mm |
| Wysokość z podstawą | 563.76mm |
Opis
1 x DisplayPort
1 x RJ-45 LAN
2 x HDMI
4 x USB (Type C)
5 x USB 3.1
Specyficzne kody
- EAN13
- 884116442417
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także