Samsung Monitor interaktywny 86 cali WA86F LH86WAFWLGCXEN | PartsPC.pl
Samsung Monitor interaktywny 86 cali WA86F LH86WAFWLGCXEN
Loading...
3840 x 2160 (4K/UHD) Rozdzielczość
TFT IPS (IPS) Typ matrycy
WA86F Model
36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna Gwarancja
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM%. Gniazda we/wy: 2 x HDMI, 4 x USB 3.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM), 2 x 3,5 mm minijack. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 2 x HDMI, 4 x USB 3.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM), 2 x 3,5 mm minijack.
Specyfikacja techniczna
Bluetooth Tak
Ekran dotykowy Tak
Gwarancja 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Kamera internetowa Brak
Klasa energetyczna Nie dotyczy
Kolor (wyliczeniowy) Czarny
Kontrast statyczny 1 200:1
Model WA86F
Plamka matrycy 493.5mm
Pobór mocy 493W
Powierzchnia matrycy Matowa
Przekątna ekranu 2 86''
Rozdzielczość 3840 x 2160 (4K/UHD)
Standard VESA 800 x 600
Technologia podświetlania Diody LED
Typ matrycy TFT IPS (IPS)
Waga 62.5kg
Wbudowane głośniki Tak
WiFi Tak
Wysokość 1170mm
SAMSUNG
LH86WAFWLGCXEN
28 Przedmioty
Opis
Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
CE+WEEE
Uwaga
36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja
62.5kg
Waga
WA86F
Model
86"
Przekątna ekranu
IPS
Typ matrycy
Matowa
Powierzchnia matrycy
Tak
Ekran dotykowy
Diody LED
Technologia podświetlania
493.5mm
Plamka matrycy
3840 x 2160 (4K/UHD)
Rozdzielczość
Czas reakcji
Jasność
Kontrast statyczny
Kąt widzenia poziomy
Kąt widzenia pionowy
1 x RJ-45 LAN
1 x RS-232 (COM)
2 x 3,5 mm minijack
2 x HDMI
4 x USB 3.0
Gniazda we/wy
Tak
Wbudowane głośniki
Nie
Wbudowany tuner TV
Brak
Kamera internetowa
Nie
Pivot
800 x 600
Standard VESA
493W
Pobór mocy
Nie dotyczy
Klasa energetyczna
1170mm