Samsung Monitor interaktywny 86 cali WA86F LH86WAFWLGCXEN
Samsung Monitor interaktywny 86 cali WA86F LH86WAFWLGCXEN Samsung Monitor interaktywny 86 cali WA86F LH86WAFWLGCXEN to monitor interaktywny z matrycą TFT IPS (IPS). Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Samsung Monitor interaktywny 86 cali WA86F LH86WAFWLGCXEN
Samsung Monitor interaktywny 86 cali WA86F LH86WAFWLGCXEN to monitor interaktywny z matrycą TFT IPS (IPS). Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM%. Gniazda we/wy: 2 x HDMI, 4 x USB 3.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM), 2 x 3,5 mm minijack. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 2 x HDMI, 4 x USB 3.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM), 2 x 3,5 mm minijack.
Specyfikacja techniczna
| Bluetooth | Tak |
| Data Act | Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI, 4 x USB 3.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM), 2 x 3,5 mm minijack |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Model | WA86F |
| Plamka matrycy | 493.5mm |
| Pobór mocy | 493W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Przekątna ekranu 2 | 86'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 62.5kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wysokość | 1170mm |
Opis
1 x RS-232 (COM)
2 x 3,5 mm minijack
2 x HDMI
4 x USB 3.0
Specyficzne kody
- EAN13
- 8806095984919
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także