Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C86RB/A 86" 4K (Android … | PartsPC.pl
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C86RB/A 86" 4K (Android 13.0 EDLA)
Brutto
warehouse Wybierz magazyn
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C86RB/A 86" 4K (Android 13.0 EDLA) Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C86RB/A 86" 4K (Android 13.0 EDLA) to monitor interaktywny z matrycą VA. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Loading...
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C86RB/A 86" 4K (Android 13.0 EDLA) to monitor interaktywny z matrycą VA. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
400 cd/m2 Jasność matrycy
3840 x 2160 Rozdzielczość
VA Typ matrycy
6.000 ms Czas reakcji matrycy
Specyfikacja techniczna
Czas reakcji matrycy 6.000 ms
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) 60
Dopuszczalna temperatura pracy 0°C ~ 40°C
Format obrazu 16:9
Ilość punktów dotyku Do 45
Ilość wyświetlanych kolorów 1,07 B (10-bitowy)
Jasność matrycy 400 cd/m2
Kąt widzenia 178 stopni
Kontrast statyczny 5000 :1
Montaż VESA 800 x 600
Obszar wyświetlania obrazu (mm) 1895,04 x 1065,96
Rozdzielczość 3840 x 2160
Rozmiar monitora 86 cali
Technologia dotykowa Podczerwień
Typ matrycy VA
Waga brutto (kg) 81.600
Waga netto (kg) 64.130
Wbudowane głośniki 2 x 15W + 25W
Wymiary opakowania (mm) 2197 x 284 x 1376
Wymiary zewnętrzne (mm) 1960,5 x 1158,2 x 82,5
Zasilanie AC 100 V~240 V
Złącza wejścia RS-232, USB 2.0, USB 3.0 x4, USB-C x2, DisplayPort, Audio In, HDMI x3, VGA
Złącza wyjścia HDMI Out, Audio Out, SPDIF
HIKVISION
DS-D5C86RB/A
10 Przedmioty
Opis
Android 13
Kontrast statyczny
2 x 15W + 25W
Zawiera baterię / akumulator
60
Gwarancja producenta [mies.]
AC 100 V~240 V
Zasilanie
1960,5 x 1158,2 x 82,5
Wymiary zewnętrzne (mm)
64.130
Waga netto (kg)
81.600
Waga brutto (kg)
3M touch USB cable, 3M HDMI cable (2.0), 1.5m power cable (European stand.)
Bluetooth remote control
Wall mount bracket, hook, user manual, touch writing pen, packing list
Zawartość opakowania
800 x 600
Montaż VESA
2197 x 284 x 1376
Wymiary opakowania (mm)
400 cd/m2
Format obrazu
6.000 ms
Czas reakcji matrycy
60 Hz
Ilość wyświetlanych kolorów
86 cali
Technologia dotykowa
Do 45
Ilość punktów dotyku
1895,04 x 1065,96
Obszar wyświetlania obrazu (mm)
Audio In
DisplayPort
HDMI x3
RS-232
USB-C x2
USB 2.0
USB 3.0 x4
VGA
Złącza wyjścia
0°C ~ 40°C