Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C86RB/A 86" 4K (Android 13.0 EDLA)
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C86RB/A 86" 4K (Android 13.0 EDLA) Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C86RB/A 86" 4K (Android 13.0 EDLA) to monitor interaktywny z matrycą VA. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C86RB/A 86" 4K (Android 13.0 EDLA)
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C86RB/A 86" 4K (Android 13.0 EDLA) to monitor interaktywny z matrycą VA. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy). Obszar wyświetlania obrazu (mm): 1895,04 x 1065,96. Wymiary opakowania (mm): 2197 x 284 x 1376. Wymiary zewnętrzne (mm): 1960,5 x 1158,2 x 82,5.
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: Wall mount bracket, hook, user manual, touch writing pen, packing list, 3M touch USB cable, 3M HDMI cable (2.0), 1.5m power cable (European stand.), Bluetooth remote control.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 6.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Dopuszczalna temperatura pracy | 0°C ~ 40°C |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość punktów dotyku | Do 45 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 400 cd/m2 |
| Kąt widzenia | 178 stopni |
| Kontrast statyczny | 5000 :1 |
| Montaż VESA | 800 x 600 |
| Obszar wyświetlania obrazu (mm) | 1895,04 x 1065,96 |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Rozmiar monitora | 86 cali |
| Technologia dotykowa | Podczerwień |
| Typ matrycy | VA |
| Waga brutto (kg) | 81.600 |
| Waga netto (kg) | 64.130 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 15W + 25W |
| Wymiary opakowania (mm) | 2197 x 284 x 1376 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 1960,5 x 1158,2 x 82,5 |
| Zasilanie | AC 100 V~240 V |
| Złącza wejścia | RS-232, USB 2.0, USB 3.0 x4, USB-C x2, DisplayPort, Audio In, HDMI x3, VGA |
| Złącza wyjścia | HDMI Out, Audio Out, SPDIF |
Opis
Bluetooth remote control
Wall mount bracket, hook, user manual, touch writing pen, packing list
DisplayPort
HDMI x3
RS-232
USB-C x2
USB 2.0
USB 3.0 x4
VGA
HDMI Out
SPDIF
Specyficzne kody
- EAN13
- 6942160466897
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także