Avtek Monitor interaktywny TS 8 LITE G 75
Avtek Monitor interaktywny TS 8 LITE G 75 Avtek Monitor interaktywny TS 8 LITE G 75 to monitor interaktywny z matrycą VA. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej. 3840 x 2160 (4K/UHD).
Avtek Monitor interaktywny TS 8 LITE G 75
Avtek Monitor interaktywny TS 8 LITE G 75 to monitor interaktywny z matrycą VA. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x Audio in, 2 x USB (Type C), 4 x USB 3.0, 1 x mini-VGA, 1 x USB 2.0, 1 x RS-232 (COM), 2 x RJ-45 LAN, 4 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x Audio out. Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Informacje o gwarancji: Gwarancja - 5 lat (2 lata one to one). Model: MONITOR INTERAKTYWNY AVTEK TOUCHSCREEN 8 LITE G 75.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x Audio in, 2 x USB (Type C), 4 x USB 3.0, 1 x mini-VGA, 1 x USB 2.0, 1 x RS-232 (COM), 2 x RJ-45 LAN, 4 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x Audio out.
Specyfikacja techniczna
| Bluetooth | Tak |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in, 2 x USB (Type C), 4 x USB 3.0, 1 x mini-VGA, 1 x USB 2.0, 1 x RS-232 (COM), 2 x RJ-45 LAN, 4 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x Audio out |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja - 5 lat (2 lata one to one) |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Model | MONITOR INTERAKTYWNY AVTEK TOUCHSCREEN 8 LITE G 75 |
| Pobór mocy | 205W |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 75'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga | 46.45kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| WiFi | Tak |
Opis
1 x Audio out
1 x DisplayPort
1 x RS-232 (COM)
1 x USB 2.0
1 x mini-VGA
2 x RJ-45 LAN
2 x USB (Type C)
4 x HDMI
4 x USB 3.0
Specyficzne kody
- EAN13
- 5907731319775
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także