Samsung Monitor profesjonalny QB24C-T 24cali Matowy, Dotykowy 16h/7
Samsung Monitor profesjonalny QB24C-T 24cali Matowy, Dotykowy 16h/7 Samsung Monitor profesjonalny QB24C-T 24cali Matowy, Dotykowy 16h/7 to monitor interaktywny z matrycą ADS-IPS. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Samsung Monitor profesjonalny QB24C-T 24cali Matowy, Dotykowy 16h/7
Samsung Monitor profesjonalny QB24C-T 24cali Matowy, Dotykowy 16h/7 to monitor interaktywny z matrycą ADS-IPS. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM%. Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM). Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Informacje o gwarancji: 3lata door-to-door.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM).
Specyfikacja techniczna
| Bluetooth | Tak |
| Częstotliwość odświeżania | 148.5MHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 84.5kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 56kHz |
| Data Act | Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM) |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 34.6mm |
| Informacje o gwarancji | 3lata door-to-door |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | QB24C-T |
| Pobór mocy | 38.5W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 547.9mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | ADS-IPS |
| WiFi | Tak |
| Wysokość | 334.4mm |
Opis
1 x HDMI
1 x RJ-45 LAN
1 x RS-232 (COM)
1 x USB 2.0
FCC Class B
Specyficzne kody
- EAN13
- 8806095303710
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także