IIYAMA Monitor 27 cali ProLite T2754MSC-B2AG POJ.10PKT.IPS,Powłoka AG,
IIYAMA Monitor 27 cali ProLite T2754MSC-B2AG POJ.10PKT.IPS,Powłoka AG, IIYAMA Monitor 27 cali ProLite T2754MSC-B2AG POJ.10PKT.IPS,Powłoka AG, to monitor interaktywny z matrycą TFT IPS (IPS). Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
IIYAMA Monitor 27 cali ProLite T2754MSC-B2AG POJ.10PKT.IPS,Powłoka AG,
IIYAMA Monitor 27 cali ProLite T2754MSC-B2AG POJ.10PKT.IPS,Powłoka AG, to monitor interaktywny z matrycą TFT IPS (IPS). Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Model: ProLite T2754MSC-B2AG.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 4ms |
| Częstotliwość pozioma max. | 83kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość z podstawą | 241mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kąt widzenia pionowy | 178° |
| Kąt widzenia poziomy | 178° |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | ProLite T2754MSC-B2AG |
| Obszar widzialny w pionie | 336.31mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.89mm |
| Plamka matrycy | 0.311mm |
| Pobór mocy | 27W |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 612mm |
| TCO Certified | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Tilt (pochylenie) | Tak |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga z podstawą | 6.6kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość z podstawą | 387mm |
| Zakres regulacji wysokości | 138mm |
Opis
1 x 15-pin D-Sub
1 x HDMI
2 x USB 3.2 Type-A Gen 1
ErP
REACH
RoHS
UKCA
WEEE
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570125807
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także