Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C75RB/B2L 75" 4K (Androi… | PartsPC.pl
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C75RB/B2L 75" 4K (Android 14, EDLA) z
Brutto
warehouse Wybierz magazyn
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C75RB/B2L 75" 4K (Android 14, EDLA) z Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C75RB/B2L 75" 4K (Android 14, EDLA) z to monitor interaktywny z matrycą VA. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Ostatnie sztuki w magazynie
Loading...
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C75RB/B2L 75" 4K (Android 14, EDLA) z to monitor interaktywny z matrycą VA. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
480 cd/m2 Jasność matrycy
3840 x 2160 Rozdzielczość
VA Typ matrycy
5.000 ms Czas reakcji matrycy
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy). Obszar wyświetlania obrazu (mm): 1650,24 x 928,26. Wbudowane głośniki: 2 x 20W + niskotonowy 1 x 25W. Wymiary opakowania (mm): 1907 x 1160 x 223.
Złącza i wyposażenie
Specyfikacja techniczna
Czas reakcji matrycy 5.000 ms
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) 60
Dopuszczalna temperatura pracy 0°C ~ 40°C
Format obrazu 16:9
Ilość punktów dotyku Do 50
Ilość wyświetlanych kolorów 1,07 B (10-bitowy)
Jasność matrycy 480 cd/m2
Kąt widzenia 178 stopni
Kontrast statyczny 5000 :1
Montaż VESA 800 x 400
Obszar wyświetlania obrazu (mm) 1650,24 x 928,26
Rozdzielczość 3840 x 2160
Rozmiar monitora 75 cali
Technologia dotykowa Podczerwień
Typ matrycy VA
Waga brutto (kg) 63.500
Waga netto (kg) 45.900
Wbudowane głośniki 2 x 20W + niskotonowy 1 x 25W
Wymiary opakowania (mm) 1907 x 1160 x 223
Wymiary zewnętrzne (mm) 1713,2 x 1019 x 114,5
Zasilanie AC 100 V~240 V, 50/60 Hz
Żywotność (godz.) 50000
Złącza wejścia USB Type-C, RS-232, USB 2.0, USB 3.0 x4, Audio In, HDMI x3, D-Sub, RJ-45 x2
Złącza wyjścia HDMI Out, Audio Out, SPDIF
HIKVISION
DS-D5C75RB/B2L
3 Przedmioty
Opis
Android 14 EDLA
Obsługiwane systemy operacyjne
VA
Typ matrycy
3840 x 2160
Rozdzielczość
Kontrast statyczny
2 x 20W + niskotonowy 1 x 25W
Wbudowane głośniki
Nie
Zawiera baterię / akumulator
AC 100 V~240 V, 50/60 Hz
Zasilanie
1713,2 x 1019 x 114,5
Wymiary zewnętrzne (mm)
45.900
Waga netto (kg)
63.500
Waga brutto (kg)
Kabel USB dotykowy (3m), kabel HDMI 2.0 (3,5m), pilot, ściereczka do ekranu
Uchwyt ścienny, haczyk, instrukcja obsługi, pisak dotykowy
Zawartość opakowania
Żywotność (godz.)
800 x 400
Montaż VESA
1907 x 1160 x 223
Wymiary opakowania (mm)
480 cd/m2
Jasność matrycy
16:9
Format obrazu
5.000 ms
Czas reakcji matrycy
60 Hz
Częstotliwość odświeżania
1,07 B (10-bitowy)
Ilość wyświetlanych kolorów
75 cali
Rozmiar monitora
178 stopni
Kąt widzenia
Podczerwień
Technologia dotykowa
Do 50
Ilość punktów dotyku
1650,24 x 928,26
Obszar wyświetlania obrazu (mm)
Audio In
D-Sub
HDMI x3
RJ-45 x2
RS-232
USB 2.0
USB 3.0 x4
USB Type-C
Złącza wejścia
Audio Out
HDMI Out
SPDIF
Złącza wyjścia
0°C ~ 40°C