Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP7551 75" 4K (Android 14.0,EDLA)
Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP7551 75" 4K (Android 14.0,EDLA) Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP7551 75" 4K (Android 14.0,EDLA) to monitor interaktywny marki VIEWSONIC EUROPE z matrycą TFT. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP7551 75" 4K (Android 14.0,EDLA)
Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP7551 75" 4K (Android 14.0,EDLA) to monitor interaktywny marki VIEWSONIC EUROPE z matrycą TFT. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC). Obszar wyświetlania obrazu (mm): 1650,24 x 928,26. Rodzaj szkła: Hardness: 9H, AG+AF. Wbudowane głośniki: 2 x 25W + niskotonowy 1 x 20W.
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: Pilot zdalnego sterowania, Skrócona instrukcja obsługi, Adapter RS232, Kabel HDMI 3m, Kabel zasilający 3m (zgodnie z regionem wysyłki), Kabel USB-C 1,8 m, Kabel USB do dotyku 3m, Rysik dotykowy x 2 (VB-PEN-009), Zaciski x 5, Płyta do montażu kamery, Śruby x 8 (kamera: 2+2, mocowanie ścienne: 4), Bateria AAA, Oświadczenie o zgodności.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 6.500 ms |
| Dopuszczalna temperatura pracy | 0°C ~ 40°C |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość punktów dotyku | Do 50 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 500 cd/m2 |
| Kąt widzenia | 178 stopni |
| Klasa energetyczna | E |
| Kontrast statyczny | 1200 :1 |
| Montaż VESA | 800 x 400 |
| Obszar wyświetlania obrazu (mm) | 1650,24 x 928,26 |
| Rodzaj szkła | Hardness: 9H, AG+AF |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Rozmiar monitora | 75 cali |
| Typ matrycy | TFT |
| Waga brutto (kg) | 57.550 |
| Waga netto (kg) | 46.060 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 25W + niskotonowy 1 x 20W |
| Wymiary opakowania (mm) | 1863 x 1163 x 225 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 1709.1 x 1037.5 x 85.5 |
| Zasilanie | AC 100 V~240 V |
| Żywotność (godz.) | 50000 |
| Złącza wejścia | USB 2.0, USB 3.0 x4, HDMI x4, DisplayPort, Audio In, VGA, OPS, RJ-45 x2, SD Card slot, USB-C x3, USB (typ B) x2, RS-232 |
| Złącza wyjścia | HDMI Out, Audio Out, SPDIF |
Opis
LBL( Low Blue Light Certification), Flicker Free, RoHS, ErP-Eco, REACH,
SCIP, WEEE, TPCH , Packing waste, CA65, PAIA
cTUVus, FCC ID/IC ID, FCC SDoC, Energy Star 8.0, EMC/CE, CB/LVD,
Bateria AAA
Kabel HDMI 3m
Kabel USB-C 1,8 m
Kabel USB do dotyku 3m
Kabel zasilający 3m (zgodnie z regionem wysyłki)
Oświadczenie o zgodności
Pilot zdalnego sterowania
Płyta do montażu kamery
Rysik dotykowy x 2 (VB-PEN-009)
Skrócona instrukcja obsługi
Zaciski x 5
Śruby x 8 (kamera: 2+2, mocowanie ścienne: 4)
Launcher ViewSonic: Tak
Podstawowe narzędzie do adnotacji: myViewBoard
Prezentacja bezprzewodowa: AirSync
Profesjonalne narzędzie do adnotacji: myViewBoard dla Windows
Zarządzanie urządzeniem: Manager
DisplayPort
HDMI x4
OPS
RJ-45 x2
RS-232
SD Card slot
USB (typ B) x2
USB-C x3
USB 2.0
USB 3.0 x4
VGA
HDMI Out
SPDIF
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907979213
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także