Philips Monitor 21.5 cali 222B1TC IPS Touch HDMI DP
warehouse Wybierz magazyn
Philips Monitor 21.5 cali 222B1TC IPS Touch HDMI DP Philips Monitor 21.5 cali 222B1TC IPS Touch HDMI DP to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Philips Monitor 21.5 cali 222B1TC IPS Touch HDMI DP
Philips Monitor 21.5 cali 222B1TC IPS Touch HDMI DP to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Monitor z podstawą Przewód HDMI Przewód DP Przewód USB-A do B, Przewód zasilający Dokumentacja użytkownika . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 1 x Audio out, 1 x Audio in, 3 x USB 3.1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 1 x Audio out, 1 x Audio in, 3 x USB 3.1.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Monitor z podstawą Przewód HDMI Przewód DP Przewód USB-A do B, Przewód zasilający Dokumentacja użytkownika |
| Czas reakcji new | 4ms |
| Częstotliwość pionowa max. | 75Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 85kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 1 x Audio out, 1 x Audio in, 3 x USB 3.1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 52mm |
| Głębokość z podstawą | 227mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 250cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 50 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | 222B1TC |
| Obszar widzialny w pionie | 267.79mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 476.06mm |
| Plamka matrycy | 0.24795mm |
| Pobór mocy | 13.1W |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 21.5'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 489mm |
| TCO Certified | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 2.79kg |
| Waga z podstawą | 6.13kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 294mm |
| Wysokość z podstawą | 384mm |
Opis
1 x Audio in
1 x Audio out
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x USB (Type B)
3 x USB 3.1
CE
EPEAT
Energy Star
FCC Class B
RoHS
TCO
TUV
Specyficzne kody
- EAN13
- 8712581776770
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także