IIYAMA Monitor 19 cali T1931SR-B1S RESIS.IP54,HDMI,DP,VGA,2x1W,5:4
IIYAMA Monitor 19 cali T1931SR-B1S RESIS.IP54,HDMI,DP,VGA,2x1W,5:4 IIYAMA Monitor 19 cali T1931SR-B1S RESIS.IP54,HDMI,DP,VGA,2x1W,5:4 to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 19 cali T1931SR-B1S RESIS.IP54,HDMI,DP,VGA,2x1W,5:4
IIYAMA Monitor 19 cali T1931SR-B1S RESIS.IP54,HDMI,DP,VGA,2x1W,5:4 to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kable: zasilający, USB, HDMI, Audio, DP Instrukcje: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa Osłona na kable: tak . Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kable: zasilający, USB, HDMI, Audio, DP Instrukcje: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa Osłona na kable: tak |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość z podstawą | 239.5mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | ProLite T1931SR-B1S |
| Obszar widzialny w pionie | 299.8mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 374.8mm |
| Plamka matrycy | 0.293mm |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 5:4 |
| Przekątna ekranu 2 | 19'' |
| Rozdzielczość | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 432mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość z podstawą | 431.5mm |
Opis
1 x 15-pin D-Sub
1 x DisplayPort
1 x HDMI
EAC
ErP
REACH
RoHS
UKCA
UL/C-UL or CSA
VCCI
WEEE
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570122172
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także