- Aktualnie wyprzedane
Monitor interaktywny Dahua LCH86-MC410-B-S2 86" 4K (Android 14.0)
Monitor interaktywny Dahua LCH86-MC410-B-S2 86" 4K (Android 14.0) Monitor interaktywny Dahua LCH86-MC410-B-S2 86" 4K (Android 14.0) to monitor interaktywny z matrycą IPS (In-Plane Switching). Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Monitor interaktywny Dahua LCH86-MC410-B-S2 86" 4K (Android 14.0)
Monitor interaktywny Dahua LCH86-MC410-B-S2 86" 4K (Android 14.0) to monitor interaktywny z matrycą IPS (In-Plane Switching). Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC). Rodzaj szkła: 9H, Anti-dazzle tempered glass. Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching). Wymiary opakowania (mm): 2090 x 227 x 1315.
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: Uchwyt ścienny, Rysik x2, Pilot, Przewód zasilający, Informacje prawne i regulacyjne, Bezprzewodowy moduł wtykowy, Przewodnik szybkiego startu, Zestaw akcesoriów.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 8.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Dopuszczalna temperatura pracy | 0 °C do +40 °C |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość punktów dotyku | Do 40 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Kąt widzenia | 178 stopni |
| Kontrast statyczny | 1200 :1 |
| Montaż VESA | 800 x 400 |
| Rodzaj szkła | 9H, Anti-dazzle tempered glass |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Rozmiar monitora | 86 cali |
| Technologia dotykowa | Podczerwień |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Waga brutto (kg) | 73.400 |
| Waga netto (kg) | 68.000 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 15W |
| Wymiary opakowania (mm) | 2090 x 227 x 1315 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 1953,8 x 115,7 x 1177,2 |
| Zasilanie | 100–240 VAC, 50/60 Hz |
| Żywotność (godz.) | 50000 |
| Złącza wejścia | USB 3.0, USB Type-C, HDMI x2, RJ-45, RS-232, USB 2.0 x2, Micro USB |
| Złącza wyjścia | Audio Out |
Opis
Informacje prawne i regulacyjne
Pilot
Przewodnik szybkiego startu
Przewód zasilający
Rysik x2
Uchwyt ścienny
Zestaw akcesoriów
Micro USB
RJ-45
RS-232
USB 2.0 x2
USB 3.0
USB Type-C
Specyficzne kody
- EAN13
- 6939554984495
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także