Monitor interaktywny LG CreateBoard Standard 86TR3DQ 86" 4K (Android 14.0
Monitor interaktywny LG CreateBoard Standard 86TR3DQ 86" 4K (Android 14.0 Monitor interaktywny LG CreateBoard Standard 86TR3DQ 86" 4K (Android 14.0 to monitor interaktywny z matrycą IPS (In-Plane Switching). Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Monitor interaktywny LG CreateBoard Standard 86TR3DQ 86" 4K (Android 14.0
Monitor interaktywny LG CreateBoard Standard 86TR3DQ 86" 4K (Android 14.0 to monitor interaktywny z matrycą IPS (In-Plane Switching). Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC). Rodzaj szkła: 3.2 T, Anti-Reflective, Shatter-Proof,Tempered / Chemical strengthening. Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching). Wbudowane głośniki: 2 x 20W + niskotonowy 1 x 20W.
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: Moduł Wi-Fi, kabel zasilający (3 m), kabel USB (Typ A - Typ B, 5 m), 2 pióra do pisania, QSG, kartonowe opakowanie, pilot (w zestawie 2 baterie), kabel HDMI (3 m), kabel USB Type-C (Typ C - Typ C, 1,8 m), Instrukcja obsługi.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 8.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Dopuszczalna temperatura pracy | 0°C ~ 40°C |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość punktów dotyku | Do 50 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 400 cd/m2 |
| Kąt widzenia | 178 stopni |
| Kontrast statyczny | 1200 :1 |
| Montaż VESA | 800 x 600 |
| Rodzaj szkła | 3.2 T, Anti-Reflective, Shatter-Proof,Tempered / Chemical strengthening |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Rozmiar monitora | 86 cali |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Waga brutto (kg) | 70.700 |
| Waga netto (kg) | 54.100 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 20W + niskotonowy 1 x 20W |
| Wymiary opakowania (mm) | 2110 x 1291 x 225 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 1957 x 1170,8 x 99,7 |
| Zasilanie | 100-240 V ~, 50/60 Hz |
| Żywotność (godz.) | 50000 |
| Złącza wejścia | RJ-45, RS-232, USB 2.0, DisplayPort, Audio In, HDMI x3, USB Touch x3, RGB, USB 3.0 x5, USB Type-C x 2 |
| Złącza wyjścia | RJ-45 Out, SPDIF, HDMI Out, Audio Out |
Opis
Windows, MAC OS i Linux
IEC 62368-1:2018; UL 62368-1:2019, FCC Class "A" / CE / KC,
Instrukcja obsługi
Moduł Wi-Fi
QSG
kabel HDMI (3 m)
kabel USB (Typ A - Typ B, 5 m)
kabel USB Type-C (Typ C - Typ C, 1,8 m)
kabel zasilający (3 m)
kartonowe opakowanie
pilot (w zestawie 2 baterie)
DisplayPort
HDMI x3
RGB
RJ-45
RS-232
USB 2.0
USB 3.0 x5
USB Touch x3
USB Type-C x 2
HDMI Out
RJ-45 Out
SPDIF
Specyficzne kody
- EAN13
- 8806096421239
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także