Access Point TP-Link EAP772 BE9300 Wi-Fi 7 1x2,5GbE Omada Sufitowy
913,40 zł
=== Pobierz SeoSafeProductWriter do edycji ===
TP-Link Systems Inc.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5) IEEE 802.11ax Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 6) IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus (PoE+) IEEE 802.11k WLAN Management System IEEE 802.11v IEEE 802.11r |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 3000 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa | CE: <20 dBm(2.4 GHz, EIRP); <23 dBm(5 GHz, band1/2, EIRP); <30 dBm(band 3) |
| Bezpieczeństwo | WPA-Personal/Enterprise WPA2-Personal/Enterprise WPA3-Personal/Enterprise |
| Antena | Wewnętrzna - 4 szt. |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 2 x 8 dBi (2.4GHz), 2 x 10 dBi (5GHz) |
| Tryb pracy | Access Point / Punkt dostępowy |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | OFDMA Omada Mesh Multi SSID Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network) QoS (Quality of Service) Harmonogram resetu Harmonogram transmisji bezprzewodowej (Wireless Scheduler) Statyczny adres IP Dynamiczny adres IP Kontrola dostępu Filtrowanie adresów MAC Statystyki transmisji bezprzewodowej |
| Ilość portów LAN | 1 |
| Porty wej/wyj | 1x 10M/100M/1G RJ-45 |
| Port PoE | Tak |
| Ilość portów PoE | 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 207,5 x 58 x 230 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Informacje dodatkowe | Zasilanie: PoE 802.3at, Pasywne PoE 48V Liczba jednoczesnych klientów: 250+ Aplikacja Omada Zarządzanie: - Kontroler sprzętowy Omada - Kontroler programowy Omada - Kontroler Omada oparty na chmurze Dostęp do chmury Powiadomienia e-mail Wyłącznik diod Kontrola dostępu po adresach MAC SNMP: v1, v2c, v3 Dziennik systemowy: lokalny, zdalny SSH Zarządzanie przez przeglądarkę: HTTP/HTTPS Zarządzanie wieloma lokacjami Bezobsługowa konfiguracja ZTP Obudowa odporna na warunki atmosferyczne: IP68 Pobór mocy: 12,5W (802.3at PoE lub Pasywne PoE) Zawartość opakowania: - EAP650 D120-Outdoor - Zestaw montażowy - Instrukcja instalacji Dopuszczalna temperatura pracy: -30°C~70°C Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40°C~70°C Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%–90%, bez kondensacji |
| Gwarancja producenta [mies.] | 60 |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane