Access Point TP-Link EAP650-Outdoor AX3000 Wi-Fi 6 1x1GbE PoE+ Omada Mesh
warehouse Wybierz magazyn
Access Point TP-Link EAP650-Outdoor AX3000 Wi-Fi 6 1x1GbE PoE+ Omada Mesh Access Point TP-Link EAP650-Outdoor AX3000 Wi-Fi 6 1x1GbE PoE+ Omada Mesh to punkt dostępowy WiFi marki TP-Link Systems Inc.. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej.
Access Point TP-Link EAP650-Outdoor AX3000 Wi-Fi 6 1x1GbE PoE+ Omada Mesh
Access Point TP-Link EAP650-Outdoor AX3000 Wi-Fi 6 1x1GbE PoE+ Omada Mesh to punkt dostępowy WiFi marki TP-Link Systems Inc.. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej.
Łączność i wydajność sieci
Antena: Wewnętrzna - 2 szt.. Bezpieczeństwo: WPA-Enterprise/ENT, WPA2-Enterprise/ENT, WPA3-Personal/PSK, WPA-Personal/PSK, WPA2-Personal/PSK, WPA3-Enterprise/ENT. Moc wyjściowa: CE: 20 dBm (2,4 GHz, EIRP), 30 dBm(5 GHz, EIRP). Porty wej/wyj: 1x 10M/100M/1G RJ-45 LAN.
Specyfikacja techniczna
| Antena | Wewnętrzna - 2 szt. |
| Bezpieczeństwo | WPA-Enterprise/ENT, WPA2-Enterprise/ENT, WPA3-Personal/PSK, WPA-Personal/PSK, WPA2-Personal/PSK, WPA3-Enterprise/ENT |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | Filtrowanie adresów MAC, MU-MIMO, Harmonogram transmisji bezprzewodowej (Wireless Scheduler), Włączanie/wyłączanie transmisji bezprzewodowej, Statystyki transmisji bezprzewodowej, Kontrola mocy transmisji, Automatyczny wybór kanału, Izolacja klientów sieci bezprzewodowej, Sterowanie pasmem, Multi... |
| Ilość portów LAN | 1 |
| Ilość portów PoE | 1 |
| Moc wyjściowa | CE: 20 dBm (2,4 GHz, EIRP), 30 dBm(5 GHz, EIRP) |
| Port PoE | Tak |
| Porty wej/wyj | 1x 10M/100M/1G RJ-45 LAN |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 3000 Mbps |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Access Point / Punkt dostępowy |
| Tryb pracy | Access Point / Punkt dostępowy |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 106,5 x 280,4 x 56,8 |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 2 x 4 dBi (2.4GHz), 2 x 5 dBi (5GHz) |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 4897098683552
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane