Access Point Tenda W15-Pro WiFi 6 AX3000 2x1GbE MU-MIMO PoE In-Wall
warehouse Wybierz magazyn
Access Point Tenda W15-Pro WiFi 6 AX3000 2x1GbE MU-MIMO PoE In-Wall Access Point Tenda W15-Pro WiFi 6 AX3000 2x1GbE MU-MIMO PoE In-Wall to punkt dostępowy WiFi. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej. Wewnętrzna.
Access Point Tenda W15-Pro WiFi 6 AX3000 2x1GbE MU-MIMO PoE In-Wall
Access Point Tenda W15-Pro WiFi 6 AX3000 2x1GbE MU-MIMO PoE In-Wall to punkt dostępowy WiFi. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej.
Łączność i wydajność sieci
Bezpieczeństwo: WPA, WPA2, WPA3-AES, WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP. Dodatkowe funkcje urządzenia: Kontrola dostępu, Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network), MU-MIMO, OFDMA, Kształtowanie wiązki (Beamforming), Izolacja AP, Automatyczny wybór kanału. Moc wyjściowa: 2,4GHz: maks. 21,5 dBm; 5GHz: maks. 23,5 dBm. Porty wej/wyj: 2x 10M/100M/1G RJ-45.
Specyfikacja techniczna
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | WPA, WPA2, WPA3-AES, WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | Kontrola dostępu, Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network), MU-MIMO, OFDMA, Kształtowanie wiązki (Beamforming), Izolacja AP, Automatyczny wybór kanału |
| Ilość portów LAN | 2 |
| Ilość portów PoE | 1 |
| Moc wyjściowa | 2,4GHz: maks. 21,5 dBm; 5GHz: maks. 23,5 dBm |
| Port PoE | Tak |
| Porty wej/wyj | 2x 10M/100M/1G RJ-45 |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 3000 Mbps 574 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz) |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Access Point / Punkt dostępowy |
| Tryb pracy | Access Point / Punkt dostępowy, Client + Access Point / Tryb karty WiFi + Punkt dostępowy |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 32 x 86 x86 |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 4 dBi (2,4GHz), 5 dBi (5GHz) |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 6932849435153
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także