Access Point TP-Link EAP653 UR AX3000 Wi-Fi 6 1x1GbE PoE+ Omada Sufitowy
warehouse Wybierz magazyn
Access Point TP-Link EAP653 UR AX3000 Wi-Fi 6 1x1GbE PoE+ Omada Sufitowy Access Point TP-Link EAP653 UR AX3000 Wi-Fi 6 1x1GbE PoE+ Omada Sufitowy to punkt dostępowy WiFi marki TP-Link Systems Inc.. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej.
Access Point TP-Link EAP653 UR AX3000 Wi-Fi 6 1x1GbE PoE+ Omada Sufitowy
Access Point TP-Link EAP653 UR AX3000 Wi-Fi 6 1x1GbE PoE+ Omada Sufitowy to punkt dostępowy WiFi marki TP-Link Systems Inc.. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej.
Łączność i wydajność sieci
Antena: Wewnętrzna - 5 szt.. Bezpieczeństwo: WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise, WPA3-Personal/Enterprise. Moc wyjściowa: CE: 20 dBm(2,4 GHz, EIRP); 23 dBm(5 GHz, Band 1/2, EIRP); 29 dBm(5 GHz). Porty wej/wyj: 1x 10M/100M/1G RJ-45.
Specyfikacja techniczna
| Antena | Wewnętrzna - 5 szt. |
| Bezpieczeństwo | WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise, WPA3-Personal/Enterprise |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | Kontrola dostępu, QoS (Quality of Service), Filtrowanie adresów MAC, MU-MIMO, OFDMA, Kształtowanie wiązki (Beamforming), Harmonogram transmisji bezprzewodowej (Wireless Scheduler), Statystyki transmisji bezprzewodowej, Automatyczny wybór kanału, Izolacja klientów sieci bezprzewodowej, Sterowanie ... |
| Ilość portów LAN | 1 |
| Ilość portów PoE | 1 |
| Moc wyjściowa | CE: 20 dBm(2,4 GHz, EIRP); 23 dBm(5 GHz, Band 1/2, EIRP); 29 dBm(5 GHz) |
| Port PoE | Tak |
| Porty wej/wyj | 1x 10M/100M/1G RJ-45 |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 3000 Mbps 574 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz) |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Access Point / Punkt dostępowy |
| Tryb pracy | Access Point / Punkt dostępowy |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 160 × 160 × 33,6 mm |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 2x 5 dBi (2,4GHz), 3x 5 dBi (5GHz) |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 8885020620566
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także