Access Point UBIQUITI UniFi XG UAP-XG-EU Wi-Fi 5 AC2500 1x1GbE 1x10GbE
warehouse Wybierz magazyn
Access Point UBIQUITI UniFi XG UAP-XG-EU Wi-Fi 5 AC2500 1x1GbE 1x10GbE Access Point UBIQUITI UniFi XG UAP-XG-EU Wi-Fi 5 AC2500 1x1GbE 1x10GbE to punkt dostępowy WiFi marki Ubiquiti Networks Inc. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej.
Access Point UBIQUITI UniFi XG UAP-XG-EU Wi-Fi 5 AC2500 1x1GbE 1x10GbE
Access Point UBIQUITI UniFi XG UAP-XG-EU Wi-Fi 5 AC2500 1x1GbE 1x10GbE to punkt dostępowy WiFi marki Ubiquiti Networks Inc. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej.
Łączność i wydajność sieci
Antena: Wewnętrzna - 4 szt.. Bezpieczeństwo: WPA-Enterprise/ENT, WPA-PSK, WEP. Dodatkowe funkcje urządzenia: QoS (Quality of Service), MU-MIMO, Kształtowanie wiązki (Beamforming). Porty wej/wyj: 1x 10G LAN, 1x 10M/100M/1G RJ-45.
Specyfikacja techniczna
| Antena | Wewnętrzna - 4 szt. |
| Bezpieczeństwo | WPA-Enterprise/ENT, WPA-PSK, WEP |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | QoS (Quality of Service), MU-MIMO, Kształtowanie wiązki (Beamforming) |
| Ilość portów LAN | 2 |
| Ilość portów PoE | 1 |
| Moc wyjściowa | 25 dBm |
| Port PoE | Tak |
| Porty wej/wyj | 1x 10G LAN, 1x 10M/100M/1G RJ-45 |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 2500 Mbps 800 Mbps (2,4 GHz) + 1700 Mbps (5 GHz) |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Access Point / Punkt dostępowy |
| Tryb pracy | Access Point / Punkt dostępowy |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 50 x 228 x 228 |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 6 dBi (2,4GHz), 8 dBi (5GHz) |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 0817882024273
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także