Access Point TP-Link EAP620 HD AX1800 1xLAN 1GB PoE Sufitowy
540,21 zł
=== Pobierz SeoSafeProductWriter do edycji ===
TP-Link Systems Inc.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Repeater / Wzmacniacz sygnału |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5) IEEE 802.11ax Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 6) |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 5400 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 4804 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa | CE: <20 dBm(2.4 GHz, EIRP); <23 dBm(5 GHz, band1/2, EIRP); <30 dBm(band3, 5 |
| Bezpieczeństwo | WPA-Personal/Enterprise WPA2-Personal/Enterprise WPA3-Personal/Enterprise |
| Antena | Zewnętrzna - 4 szt. |
| Odpinana antena | Nie |
| Tryb pracy | Access Point / Punkt dostępowy Range extender / Repeater / Wzmacniacz sygnału |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | QoS (Quality of Service) Harmonogram resetu Harmonogram transmisji bezprzewodowej (Wireless Scheduler) Statyczny adres IP Dynamiczny adres IP Kontrola dostępu Filtrowanie adresów MAC Statystyki transmisji bezprzewodowej Kształtowanie wiązki (Beamforming) |
| Ilość portów LAN | 1 |
| Porty wej/wyj | 1x 10M/100M/1G RJ-45 LAN |
| Port PoE | Tak |
| Ilość portów PoE | 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 160 x 80 x 37,8 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Informacje dodatkowe | Pokrycie zasięgu: 140 m2 Liczba jednoczesnych klientów: 250+ Aplikacja Omada Zarządzanie centralne: - Kontroler sprzętowy Omada - Kontroler programowy Omada - Kontroler Omada oparty na chmurze Dostęp do chmury Powiadomienia e-mail Wyłącznik diod Kontrola dostępu po adresach MAC SNMP: v1, v2c, v3 Dziennik systemowy: lokalny, zdalny SSH Zarządzanie przez przeglądarkę: HTTP/HTTPS Zasilanie: 100-240 V ~ 50/60 Hz Pobór mocy: 18 W Zawartość opakowania: - EAP673-Extender - Instrukcja instalacji Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C~40°C Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40°C~70°C Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%–90%, bez kondensacji Certyfikaty: CE, FCC, IC, RoHS, UL |
| Gwarancja producenta [mies.] | 60 |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane