Access Point TP-Link EAP115-Wall V1 N300 2xLAN Fast Ethernet PoE Ścienny
warehouse Wybierz magazyn
Access Point TP-Link EAP115-Wall V1 N300 2xLAN Fast Ethernet PoE Ścienny Access Point TP-Link EAP115-Wall V1 N300 2xLAN Fast Ethernet PoE Ścienny to punkt dostępowy WiFi marki TP-Link Systems Inc.. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej.
Access Point TP-Link EAP115-Wall V1 N300 2xLAN Fast Ethernet PoE Ścienny
Access Point TP-Link EAP115-Wall V1 N300 2xLAN Fast Ethernet PoE Ścienny to punkt dostępowy WiFi marki TP-Link Systems Inc.. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej.
Łączność i wydajność sieci
Antena: Wewnętrzna - 2 szt.. Bezpieczeństwo: WEP 64, WEP 128, WPA, WEP 152, WPA-PSK, WPA2-Enterprise/ENT, WPA2-PSK. Porty wej/wyj: 2x 10M/100M RJ-45 LAN. Prędkość transmisji: Wi-Fi: 300 Mbps (2,4 GHz).
Specyfikacja techniczna
| Antena | Wewnętrzna - 2 szt. |
| Bezpieczeństwo | WEP 64, WEP 128, WPA, WEP 152, WPA-PSK, WPA2-Enterprise/ENT, WPA2-PSK |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | Kontrola dostępu, QoS (Quality of Service), Filtrowanie adresów MAC, Harmonogram resetu, Kontrola mocy transmisji, Automatyczny wybór kanału, Izolacja klientów sieci bezprzewodowej, Multi SSID, Równoważenie obciążenia pasma, Uwierzytelnianie przy pomocy strony powitalnej, Mapowanie SSID do VLAN |
| Ilość portów LAN | 2 |
| Moc wyjściowa | CE:15dBm |
| Porty wej/wyj | 2x 10M/100M RJ-45 LAN |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 300 Mbps (2,4 GHz) |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Access Point / Punkt dostępowy |
| Tryb pracy | Access Point / Punkt dostępowy |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 86,8 x 86,8 x 30,2 mm |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 1,8 dBi |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 6935364093457
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także