Access Point UBIQUITI U6-ENTERPRISE-IW Wi-Fi 6E 4x1GbE 1x2,5GbE MU-MIMO
1 287,90 zł
=== Pobierz SeoSafeProductWriter do edycji ===
TP-Link Systems Inc.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5) IEEE 802.11ax Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 6) IEEE 802.11be Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 7) |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz, 5 GHz i 6 GHz |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 9300 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 2880 Mbps (5 GHz) + 5760 Mbps (6 GHz) |
| Moc wyjściowa | CE: <20 dBm(2,4 G); <23 dBm(5 G, Band1/2); <28 dBm(5 G, Band3); <23 dbm(6 G |
| Bezpieczeństwo | WPA-Personal/Enterprise WPA2-Personal/Enterprise WPA3-Personal/Enterprise |
| Antena | Wewnętrzna - 6 szt. |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 2 x 4 dBi (2.4GHz), 2 x 5 dBi (5GHz), 2 x 5 dBi (6GHz) |
| Tryb pracy | Access Point / Punkt dostępowy |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | OFDMA Multi SSID Mesh MU-MIMO Sterowanie pasmem Kształtowanie wiązki (Beamforming) Airtime Fairness Harmonogram transmisji bezprzewodowej (Wireless Scheduler) Harmonogram resetu Równoważenie obciążenia pasma Ograniczanie prędkości transmisji Statyczny adres IP Dynamiczny adres IP Uwierzytelnianie przy pomocy strony powitalnej Kontrola dostępu Filtrowanie adresów MAC Izolacja klientów sieci bezprzewodowej |
| Ilość portów LAN | 1 |
| Porty wej/wyj | 1x 10M/100M/1G/2.5G RJ-45 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 220 x 220 x 32,5 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Informacje dodatkowe | Liczba jednoczesnych klientów: 380+ Aplikacja Omada Zarządzanie centralne: - Kontroler sprzętowy Omada (OC300) - Kontroler sprzętowy Omada (OC200) - Kontroler programowy Omada - Kontroler Omada oparty na chmurze Dostęp do chmury: wymaga użycia OC300, OC200, kontrolera Omada opartego na chmurze lub kontrolera programowego Omada Powiadomienia e-mail Wyłącznik diod Kontrola dostępu po adresach MAC SNMP: v1, v2c, v3 Dziennik systemowy Zarządzanie przez przeglądarkę: HTTP/HTTPS Bluetooth 5.2 (1 antena 4 dBi) Montaż sufitowy lub naścienny Zasilanie: 802.3at PoE lub 12V/2,5A DC Pobór mocy: 24,05 W (zasilanie PoE) / 20,92 W (zasilanie DC) Zawartość opakowania: - EAP772 - Zestaw do montażu na suficie/ścianie - Instrukcja instalacji Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C~40°C Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40°C~70°C Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%–90%, bez kondensacji |
| Gwarancja producenta [mies.] | 60 |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane