Most bezprzewodowy TP-Link Omada EAP215-Bridge KIT
warehouse Wybierz magazyn
Most bezprzewodowy TP-Link Omada EAP215-Bridge KIT Most bezprzewodowy TP-Link Omada EAP215-Bridge KIT to punkt dostępowy WiFi marki TP-Link Systems Inc.. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej. Wewnętrzna - 2 szt.
Most bezprzewodowy TP-Link Omada EAP215-Bridge KIT
Most bezprzewodowy TP-Link Omada EAP215-Bridge KIT to punkt dostępowy WiFi marki TP-Link Systems Inc.. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej.
Łączność i wydajność sieci
Antena: Wewnętrzna - 2 szt.. Bezpieczeństwo: WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise. Moc wyjściowa: 23dBm (5 GHz, band 1/2, EIRP); 30dBm (5 GHz band3, EIRP). Porty wej/wyj: 3x 10M/100M/1G RJ-45 LAN.
Specyfikacja techniczna
| Antena | Wewnętrzna - 2 szt. |
| Bezpieczeństwo | WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise |
| Częstotliwość pracy | 5 GHz |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | Kontrola dostępu, Statyczny adres IP, MU-MIMO, Kształtowanie wiązki (Beamforming), Dynamiczny adres IP, Harmonogram transmisji bezprzewodowej (Wireless Scheduler), Mesh, Statystyki transmisji bezprzewodowej, Multi SSID, Uwierzytelnianie przy pomocy strony powitalnej |
| Ilość portów LAN | 3 |
| Moc wyjściowa | 23dBm (5 GHz, band 1/2, EIRP); 30dBm (5 GHz band3, EIRP) |
| Porty wej/wyj | 3x 10M/100M/1G RJ-45 LAN |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 867 Mbps (5 GHz) |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Bridge / Most |
| Tryb pracy | Bridge / Most |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 79 x 224 x 60 |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 11 dBi |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 1210002603744
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także