Access Point UBIQUITI UAP-nanoHD-3 Wi-Fi 5 AC2100 1xLAN
warehouse Wybierz magazyn
Access Point UBIQUITI UAP-nanoHD-3 Wi-Fi 5 AC2100 1xLAN Access Point UBIQUITI UAP-nanoHD-3 Wi-Fi 5 AC2100 1xLAN to punkt dostępowy WiFi marki Ubiquiti Networks Inc. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej.
Access Point UBIQUITI UAP-nanoHD-3 Wi-Fi 5 AC2100 1xLAN
Access Point UBIQUITI UAP-nanoHD-3 Wi-Fi 5 AC2100 1xLAN to punkt dostępowy WiFi marki Ubiquiti Networks Inc. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej.
Łączność i wydajność sieci
Antena: Wewnętrzna - 4 szt.. Bezpieczeństwo: WPA-Enterprise/ENT, WPA-PSK, WEP. Dodatkowe funkcje urządzenia: QoS (Quality of Service). Moc wyjściowa: 2,4 GHz: 23 dBm; 5 GHz: 26 dBm.
Specyfikacja techniczna
| Antena | Wewnętrzna - 4 szt. |
| Bezpieczeństwo | WPA-Enterprise/ENT, WPA-PSK, WEP |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | QoS (Quality of Service) |
| Ilość portów LAN | 1 |
| Moc wyjściowa | 2,4 GHz: 23 dBm; 5 GHz: 26 dBm |
| Porty wej/wyj | 1x 10M/100M/1G RJ-45 |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 2100 Mbps 300 Mbps (2,4 GHz) + 1733 Mbps (5 GHz) |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Access Point / Punkt dostępowy |
| Tryb pracy | Access Point / Punkt dostępowy |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 32,65 x 160 x 160 |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 2,8 dBi (2,4GHz), 3 dBi (5GHz) |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 817882025027
verified_user Gwarancja
Okres: 12 miesięcy (Normalna)
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także