Access Point TP-Link EAP613 AX1800 Wi-Fi 6 1x1GbE PoE+ Omada Mesh Sufitowy
warehouse Wybierz magazyn
Access Point TP-Link EAP613 AX1800 Wi-Fi 6 1x1GbE PoE+ Omada Mesh Sufitowy Access Point TP-Link EAP613 AX1800 Wi-Fi 6 1x1GbE PoE+ Omada Mesh Sufitowy to punkt dostępowy WiFi marki TP-Link Systems Inc.. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej.
Access Point TP-Link EAP613 AX1800 Wi-Fi 6 1x1GbE PoE+ Omada Mesh Sufitowy
Access Point TP-Link EAP613 AX1800 Wi-Fi 6 1x1GbE PoE+ Omada Mesh Sufitowy to punkt dostępowy WiFi marki TP-Link Systems Inc.. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej.
Łączność i wydajność sieci
Antena: Wewnętrzna - 4 szt.. Bezpieczeństwo: WPA-Enterprise/ENT, WPA2-Enterprise/ENT, WPA3-Personal/PSK, WPA-Personal/PSK, WPA2-Personal/PSK, WPA3-Enterprise/ENT. Moc wyjściowa: CE: 20 dBm(2,4 GHz); FCC: 25 dBm (2,4 GHz), 25 dBm (5 GHz). Porty wej/wyj: 1x 10M/100M/1G RJ-45 LAN.
Specyfikacja techniczna
| Antena | Wewnętrzna - 4 szt. |
| Bezpieczeństwo | WPA-Enterprise/ENT, WPA2-Enterprise/ENT, WPA3-Personal/PSK, WPA-Personal/PSK, WPA2-Personal/PSK, WPA3-Enterprise/ENT |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | Równoważenie obciążenia pasma, Mapowanie SSID do VLAN, Omada Mesh, Ograniczanie prędkości transmisji, Kontrola dostępu, QoS (Quality of Service), Filtrowanie adresów MAC, MU-MIMO, Harmonogram transmisji bezprzewodowej (Wireless Scheduler), Włączanie/wyłączanie transmisji bezprzewodowej, Statystyk... |
| Ilość portów LAN | 1 |
| Ilość portów PoE | 1 |
| Moc wyjściowa | CE: 20 dBm(2,4 GHz); FCC: 25 dBm (2,4 GHz), 25 dBm (5 GHz) |
| Port PoE | Tak |
| Porty wej/wyj | 1x 10M/100M/1G RJ-45 LAN |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 2900 Mbps 574 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz) |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Access Point / Punkt dostępowy |
| Tryb pracy | Access Point / Punkt dostępowy |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 160 x 160 x 33,6 |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 2 x 4 dBi (2.4GHz), 2 x 5 dBi (5GHz) |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 4895252500516
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także