Access Point UBIQUITI Swiss Army Knife UK-ULTRA Wi-Fi 5 AC1200 1xLAN
warehouse Wybierz magazyn
Access Point UBIQUITI Swiss Army Knife UK-ULTRA Wi-Fi 5 AC1200 1xLAN Access Point UBIQUITI Swiss Army Knife UK-ULTRA Wi-Fi 5 AC1200 1xLAN to punkt dostępowy WiFi marki Ubiquiti Networks Inc. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej.
Access Point UBIQUITI Swiss Army Knife UK-ULTRA Wi-Fi 5 AC1200 1xLAN
Access Point UBIQUITI Swiss Army Knife UK-ULTRA Wi-Fi 5 AC1200 1xLAN to punkt dostępowy WiFi marki Ubiquiti Networks Inc. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej.
Łączność i wydajność sieci
Antena: Wewnetrzna - 1szt. + zewnętrzna - 2 szt.. Bezpieczeństwo: WPA-Enterprise/ENT, WPA-PSK. Dodatkowe funkcje urządzenia: QoS (Quality of Service), MU-MIMO. Moc wyjściowa: 2,4 GHz: 20 dBm; 5 GHz: 20 dBm.
Specyfikacja techniczna
| Antena | Wewnetrzna - 1szt. + zewnętrzna - 2 szt. |
| Bezpieczeństwo | WPA-Enterprise/ENT, WPA-PSK |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | QoS (Quality of Service), MU-MIMO |
| Ilość portów LAN | 1 |
| Ilość portów PoE | 1 |
| Moc wyjściowa | 2,4 GHz: 20 dBm; 5 GHz: 20 dBm |
| Port PoE | Tak |
| Porty wej/wyj | 1x 10M/100M/1G RJ-45 |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 1200 Mbps 300 Mbps (2,4 GHz) + 866 Mbps (5 GHz) |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Access Point / Punkt dostępowy |
| Tryb pracy | Access Point / Punkt dostępowy |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 34 x 84 x 137 |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 4,7 dBi (2,4GHz), 6,1 dBi (5GHz) |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 810084693636
verified_user Gwarancja
Okres: 12 miesięcy (Normalna)
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także