Access Point UBIQUITI UniFi U6 In-Wall WiFi 6 5,3Gbps
warehouse Wybierz magazyn
Access Point UBIQUITI UniFi U6 In-Wall WiFi 6 5,3Gbps Access Point UBIQUITI UniFi U6 In-Wall WiFi 6 5,3Gbps to punkt dostępowy WiFi marki Ubiquiti Networks Inc. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej. 2,4 GHz i 5 GHz.
Access Point UBIQUITI UniFi U6 In-Wall WiFi 6 5,3Gbps
Access Point UBIQUITI UniFi U6 In-Wall WiFi 6 5,3Gbps to punkt dostępowy WiFi marki Ubiquiti Networks Inc. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej.
Łączność i wydajność sieci
Bezpieczeństwo: WPA-Enterprise/ENT, WPA-PSK, WPA2-Enterprise/ENT, WPA3-Enterprise/ENT. Dodatkowe funkcje urządzenia: QoS (Quality of Service), Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network). Moc wyjściowa: 22 dBm 2,4GHz, 26 dBm 5-7GHz. Porty wej/wyj: 5x 10M/100M/1G RJ-45.
Specyfikacja techniczna
| Bezpieczeństwo | WPA-Enterprise/ENT, WPA-PSK, WPA2-Enterprise/ENT, WPA3-Enterprise/ENT |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | QoS (Quality of Service), Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network) |
| Ilość portów LAN | 5 |
| Ilość portów PoE | 5 |
| Moc wyjściowa | 22 dBm 2,4GHz, 26 dBm 5-7GHz |
| Port PoE | Tak |
| Porty wej/wyj | 5x 10M/100M/1G RJ-45 |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 5400 Mbps 574 Mbps (2,4 GHz) + 4804 Mbps (5 GHz) |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Access Point / Punkt dostępowy |
| Tryb pracy | Access Point / Punkt dostępowy |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 31,2 x 96 x 139,6 |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 5 dBi (2,4GHz), 5,9 dBi (5GHz) |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 0810010077493
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także