Access Point Edimax Pro WAP1750 AC1750 PoE Radius
667,66 zł
=== Pobierz SeoSafeProductWriter do edycji ===
TP-Link Systems Inc.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5) IEEE 802.11ax Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 6) |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 2900 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa | <20 dBm (2,4GHz, EIRP) <22 dBm (5GHz Pasmo 1 i 2, EIRP)<22 dBm (5GHzPasmo3 |
| Antena | Wewnętrzna - 8 szt. |
| Tryb pracy | Access Point / Punkt dostępowy |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | QoS (Quality of Service) Równoważenie obciążenia pasma Harmonogram resetu Uwierzytelnianie przy pomocy strony powitalnej Kontrola dostępu Statystyki transmisji bezprzewodowej |
| Ilość portów LAN | 1 |
| Porty wej/wyj | 1x 10M/100M/1G RJ-45 LAN |
| Port PoE | Tak |
| Ilość portów PoE | 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 86 × 86 × 42,6 mm |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Informacje dodatkowe | Liczba jednoczesnych klientów: 100+ Montaż naścienny - elementy montażowe w zestawie Zasilanie: PoE 802.3af/at Pobór mocy: EU: 11,5 W 16 SSID(do 8 SSID na każdym paśmie) Wyłączanie sieci bezprzewodowej Aplikacja Omada Bezobsługowa konfiguracja ZTP Certyfikaty: CE, RoHS Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows10, Windows 11 Linux |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii: