Bateria Mitsu do Dell Latitude E5420, E6420
111,99 zł

Wysokiej jakości bateria / akumulator do laptopa marki Movano to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie mobilność oraz długi czas pracy urządzenia. Wykonany z nowoczesnych ogniw litowo-jonowych (Li-Ion), zapewnia stabilne działanie, wysoką wydajność oraz bezpieczeństwo użytkowania.
✓ 6700 mAh (52 Wh) | ✓ 7.7V | ✓ 4 ogniwa Li-polymer
| Pojemność | 6700 mAh (52 Wh) |
| Napięcie | 7.7V |
| Ilość ogniw | 4 ogniwa Li-polymer |
| Marka ogniw | Zhuoneng |
| Stan | nowy |
| Pojemność | 6700 mAh (52 Wh) |
| Napięcie | 7.7V |
| Ogniwa | 4 ogniwa Li-polymer |
| Producent ogniw | Zhuoneng |
| Zabezpieczenia | przepięciem, przegrzaniem, zwarciem, przeciążeniem prądowym, głębokim rozładowaniem oraz przeładowaniem |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| W zestawie | bateria, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna |
| Zamiennik dla | 0909H5, 0D47W, 0WVG8T, 34GKR, 3RNFD, 451-BBFS, 451-BBFT, 451-BBFV, 451-BBFY, 451-BBQE, 462-3750, 54WHR, 5K1GW, 6G86K, 6P0CC, 909H5, C8GC5, CJW7D, F38HT, G0G2M, G95J5, GV7HC, KR71X, LDE288, MGH81, PFXCR, T19VW, v8xn3, WVG8T, XJ8TX |
Opis
Specyficzne kody
7 innych produktów w tej samej kategorii: