Bateria Movano do Dell Latitude E7440
131,97 zł

Bateria do laptopa MITSU – niezawodna energia dla Twojego urządzenia Bateria MITSU to połączenie wysokiej klasy technologii, niezawodności i dbałości o środowisko. Dzięki solidnej jakości wykonania możliwe jest bezpłatne przedłużenie gwarancji na ogniwa, co doceniły setki tysięcy użytkowników w wielu krajach Europy.
✓ 4400 mAh (49 Wh) | ✓ 11.1V (10.8V) | ✓ 6 ogniw Li-Ion
| Pojemność | 4400 mAh (49 Wh) |
| Napięcie | 11.1V (10.8V) |
| Ilość ogniw | 6 ogniw Li-Ion |
| Marka ogniw | Tianneng |
| Stan | nowy |
| Pojemność | 4400 mAh (49 Wh) |
| Napięcie | 11.1V (10.8V) |
| Ogniwa | 6 ogniw Li-Ion |
| Producent ogniw | Tianneng |
| Zabezpieczenia | przepięciem, przegrzaniem, zwarciem, przeciążeniem prądowym, głębokim rozładowaniem oraz przeładowaniem |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| W zestawie | bateria, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna |
| Zamiennik dla | 009K6P, 04NW9, 05G67C, 08858X, 09K6P, 0F33MF, 0HCJWT, 0M5Y0X, 0NHXVW, 0PRRRF, 0PRV1Y, 0T54F3, 0T54FJ, 0X57F1, 2N6MY, 2P2MJ, 312-1163, 312-1164, 312-1165, 312-1242, 312-1310, 312-1311, 312-1324, 312-1325, 312-1439, 312-1441, 312-1442, 312-1443, 312-1444, 312-1445, 321T54F3, 451-11693, 451-11694, 451-11695, 451-11696, 451-11704, 451-11947, 4KFGD, 4NW9, 5DN1K, 5G67C, 71R31, 8858X, 8P3YX, 911MD, 96JC9, 984V6, 9K6P, CRT6P, DHT0W, DHTOW, F33MF, HCJWT, HTX4D, HWR7D, JD0MX, JDOMX, KJ321, M1Y7N, M5Y0X, M5YOX, N3X1D, NHXVW, O4NW9, O9K6P, OHCJWT, OM5YOX, OPRV1Y, OT54F3, OT54FJ, P14F, P14F001, P15F, P15F001, P15F002, P15G, P15G001, P16G, P16G001, P16G002, P8TC7, P9TJ0, P9TJO, PRRRF, PRV1Y, R48V3, RU485, T54F3, T54FJ, T54FJKJ, T54SJ, UJ499, WT5WP, X57F, X57F1, YC3PK, YJ02W, YKF0M |
Opis
Specyficzne kody
7 innych produktów w tej samej kategorii: