Bateria Mitsu do Lenovo ThinkPad T570
157,36 zł

Bateria do laptopa MITSU – niezawodna energia dla Twojego urządzenia Bateria MITSU to połączenie wysokiej klasy technologii, niezawodności i dbałości o środowisko. Dzięki solidnej jakości wykonania możliwe jest bezpłatne przedłużenie gwarancji na ogniwa, co doceniły setki tysięcy użytkowników w wielu krajach Europy.
✓ 6300 mAh (47 Wh) | ✓ 7.6V (7.4V) | ✓ 4 ogniwa Li-polymer
| Pojemność | 6300 mAh (47 Wh) |
| Napięcie | 7.6V (7.4V) |
| Ilość ogniw | 4 ogniwa Li-polymer |
| Marka ogniw | Tianneng |
| Stan | nowy |
| Pojemność | 6300 mAh (47 Wh) |
| Napięcie | 7.6V (7.4V) |
| Ogniwa | 4 ogniwa Li-polymer |
| Producent ogniw | Tianneng |
| Zabezpieczenia | przepięciem, przegrzaniem, zwarciem, przeciążeniem prądowym, głębokim rozładowaniem oraz przeładowaniem |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| W zestawie | bateria, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna |
| Zamiennik dla | 083XPC, 0DY9NT, 0GD1JP, 451-BBZG, 83XPC, 93FTF, DY9NT, GD1JP, GJKNX, KCM82 |
Opis
Specyficzne kody
5 innych produktów w tej samej kategorii: