Bateria Movano do notebooka HP EliteBook 755 850 G5, 850 G6, TT03XL
116,99 zł

Bateria do laptopa MITSU – niezawodna energia dla Twojego urządzenia Bateria MITSU to połączenie wysokiej klasy technologii, niezawodności i dbałości o środowisko. Dzięki solidnej jakości wykonania możliwe jest bezpłatne przedłużenie gwarancji na ogniwa, co doceniły setki tysięcy użytkowników w wielu krajach Europy.
✓ 2140 mAh (24 Wh) | ✓ 11.4V | ✓ 3 ogniwa Li-Ion
| Pojemność | 2140 mAh (24 Wh) |
| Napięcie | 11.4V |
| Ilość ogniw | 3 ogniwa Li-Ion |
| Marka ogniw | Tianneng |
| Stan | nowy |
| Pojemność | 2140 mAh (24 Wh) |
| Napięcie | 11.4V |
| Ogniwa | 3 ogniwa Li-Ion |
| Producent ogniw | Tianneng |
| Zabezpieczenia | przepięciem, przegrzaniem, zwarciem, przeciążeniem prądowym, głębokim rozładowaniem oraz przeładowaniem |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| W zestawie | bateria, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna |
| Zamiennik dla | 01AV422, 01AV423, 01AV424, 01AV425, 01AV426, 01AV427, 01AV428, 01AV452, 01AV490, 01AV491, 01AV492, 3INR19/65-2, 45N1124, 4X50M08810, 4X50M08812, SB10K97563, SB10K97579, SB10K97580, SB10K97581, SB10K97582, SB10K97583, SB10K97584, SB10K97585, SB10K97597 |
Opis
Specyficzne kody
5 innych produktów w tej samej kategorii: