Bateria Mitsu do Dell Latitude 5490, 5590
111,07 zł

Bateria do laptopa MITSU – niezawodna energia dla Twojego urządzenia Bateria MITSU to połączenie wysokiej klasy technologii, niezawodności i dbałości o środowisko. Dzięki solidnej jakości wykonania możliwe jest bezpłatne przedłużenie gwarancji na ogniwa, co doceniły setki tysięcy użytkowników w wielu krajach Europy.
✓ 4750 mAh (55 Wh) | ✓ 11.55V | ✓ 3 ogniwa Li-polymer
| Pojemność | 4750 mAh (55 Wh) |
| Napięcie | 11.55V |
| Ilość ogniw | 3 ogniwa Li-polymer |
| Marka ogniw | Tianneng |
| Stan | nowy |
| Pojemność | 4750 mAh (55 Wh) |
| Napięcie | 11.55V |
| Ogniwa | 3 ogniwa Li-polymer |
| Producent ogniw | Tianneng |
| Zabezpieczenia | przepięciem, przegrzaniem, zwarciem, przeciążeniem prądowym, głębokim rozładowaniem oraz przeładowaniem |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| W zestawie | bateria, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna |
| Zamiennik dla | 3ICP6/54/90, 5B10Q88555, 5B10Q88560, 5B10T30214, 5B10T30215, 5B10T30216, 5B10T30218, 5B10T30219, 5B10W69449, 5B10W69453, 5B10W69455, 5B10W69460, 5B10W69464, 928QA228H, 928QA229H, L17C3PG1, L17C3PG2, L17L3PG1, L17L3PG3, L17M3PG1, L17M3PG2, L17M3PG3, L17S3PG1 |
Opis
Specyficzne kody
5 innych produktów w tej samej kategorii: