Bateria Mitsu do Dell Latitude 5490, 5590
111,07 zł

Bateria do laptopa MITSU – niezawodna energia dla Twojego urządzenia Bateria MITSU to połączenie wysokiej klasy technologii, niezawodności i dbałości o środowisko. Dzięki solidnej jakości wykonania możliwe jest bezpłatne przedłużenie gwarancji na ogniwa, co doceniły setki tysięcy użytkowników w wielu krajach Europy.
✓ 3600 mAh (41 Wh) | ✓ 11.4V | ✓ 3 ogniwa Li-polymer
| Pojemność | 3600 mAh (41 Wh) |
| Napięcie | 11.4V |
| Ilość ogniw | 3 ogniwa Li-polymer |
| Marka ogniw | Tianneng |
| Stan | nowy |
| Pojemność | 3600 mAh (41 Wh) |
| Napięcie | 11.4V |
| Ogniwa | 3 ogniwa Li-polymer |
| Producent ogniw | Tianneng |
| Zabezpieczenia | przepięciem, przegrzaniem, zwarciem, przeciążeniem prądowym, głębokim rozładowaniem oraz przeładowaniem |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| W zestawie | bateria, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna |
| Zamiennik dla | 0B200-03680000, 0B200-03680200, 3ICP5/57/80, B31N1912, C31N1912 |
Opis
Specyficzne kody
5 innych produktów w tej samej kategorii: