Access Point UBIQUITI UniFi U6 In-Wall WiFi 6 5,3Gbps
827,46 zł
TP-Link Systems Inc.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5) IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE) |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 1350 Mbps = 450 Mbps (2,4 GHz) + 866 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa | CE:<20dBm(2,4GHz), <23dBm(5GHz) FCC: <24dBm(2.4GHz) <22dBm(5GHz) |
| Antena | Wewnętrzna - 3 szt. |
| Odpinana antena | Nie |
| Tryb pracy | Access Point / Punkt dostępowy |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | Multi SSID Automatyczny wybór kanału Kontrola mocy transmisji QoS (Quality of Service) Sterowanie pasmem Równoważenie obciążenia pasma Harmonogram resetu |
| Ilość portów LAN | 1 |
| Porty wej/wyj | 1x 10M/100M/1G RJ-45 LAN |
| Port PoE | Tak |
| Ilość portów PoE | 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 205,5 x 181,5 x 37,1 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Informacje dodatkowe | Montaż na ścianie/suficie (dołączony zestaw montażowy) Zasilanie: 802.3af PoE /24V Pasywne PoE |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane