Access Point UBIQUITI UniFi XG UAP-XG-EU Wi-Fi 5 AC2500 1x1GbE 1x10GbE
2 146,51 zł
TP-Link Systems Inc.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5) IEEE 802.11ax Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 6) IEEE 802.3bt |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 3000 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa | CE: <20 dBm(2.4 GHz, EIRP); <23 dBm(5 GHz, band1/2, EIRP); <29 dBm(band3, 5 |
| Bezpieczeństwo | WPA-Personal/Enterprise WPA2-Personal/Enterprise WPA3-Personal/Enterprise |
| Antena | Wewnętrzna - 5 szt. |
| Odpinana antena | Nie |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 2x 5 dBi (2,4GHz), 3x 5 dBi (5GHz) |
| Tryb pracy | Access Point / Punkt dostępowy |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | OFDMA Omada Mesh Multi SSID Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network) QoS (Quality of Service) Harmonogram resetu Harmonogram transmisji bezprzewodowej (Wireless Scheduler) Statyczny adres IP Dynamiczny adres IP Kontrola dostępu Filtrowanie adresów MAC Statystyki transmisji bezprzewodowej |
| Ilość portów LAN | 4 |
| Porty wej/wyj | 4x 10M/100M/1G RJ-45 LAN |
| Port PoE | Tak |
| Ilość portów PoE | 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 160 × 160 × 33,6 mm |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Informacje dodatkowe | Liczba jednoczesnych klientów: 250+ Aplikacja Omada Zarządzanie centralne: - Kontroler sprzętowy Omada - Kontroler programowy Omada - Kontroler Omada oparty na chmurze Dostęp do chmury Powiadomienia e-mail Wyłącznik diod Kontrola dostępu po adresach MAC SNMP: v1, v2c, v3 Dziennik systemowy: lokalny, zdalny SSH Zarządzanie przez przeglądarkę: HTTP/HTTPS Zasilanie - 802.3bt PoE++ - Zasilacz 12V DC / 1,5 A (Zasilacz NIE znajduje się w zestawie) Pobór mocy: 17,3 W Zawartość opakowania: - EAP650-Desktop - Zestaw do montażu na suficie/ścianie - Instrukcja instalacji Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C~40°C Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40°C~70°C Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%–90%, bez kondensacji |
| Gwarancja producenta [mies.] | 60 |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane