Projektor Optoma PK31 DLP 4K UHD 1600ANSI 200000:1 HDMI USB
warehouse Wybierz magazyn
Projektor Optoma PK31 DLP 4K UHD 1600ANSI 200000:1 HDMI USB Projektor Optoma PK31 DLP 4K UHD 1600ANSI 200000:1 HDMI USB to projektor. Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej.
Projektor Optoma PK31 DLP 4K UHD 1600ANSI 200000:1 HDMI USB
Projektor Optoma PK31 DLP 4K UHD 1600ANSI 200000:1 HDMI USB to projektor. Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej.
Kluczowe cechy
Rozdzielczość natywna: 3840 x 2160 pikseli. Złącza wyjścia: Audio mini-jack 3,5 mm, USB (Typ A) Out.
Specyfikacja techniczna
| Jasność w trybie normalnym | 1600 ANSI |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast | 200000 :1 |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -40°/+40° |
| Maksymalna odległość projekcji | 5.47 m |
| Maksymalne zużycie energii | 110 W |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 150 cali |
| Minimalna odległość projekcji | 1.99 m |
| Minimalne zużycie energii | 53.0 W |
| Minimalny rozmiar ekranu | 60 cali |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 5.0 W |
| Pilot | Tak |
| Poziom hałasu (maksymalny) | 32 dB |
| Poziom hałasu (typowy) | 30 dB |
| Rozdzielczość natywna | 3840 x 2160 pikseli |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Technologia | DLP |
| Typ projektora | Kino domowe |
| Waga netto (kg) | 2.200 |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Współczynnik projekcji | 1.65 :1 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 215 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 238 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 130 |
| Zabezpieczenie Kensington | Tak |
| Zoom optyczny | 1.1 x |
| Żywotność lampy w trybie standard | 30000 h |
| Złącza wejścia | HDMI |
| Złącza wyjścia | Audio mini-jack 3,5 mm, USB (Typ A) Out |
| Złącze USB | Tak |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 5055387668966
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także