Projektor ViewSonic LS711W WXGA 4200ANSI 2xHDMI
warehouse Wybierz magazyn
Projektor ViewSonic LS711W WXGA 4200ANSI 2xHDMI Projektor ViewSonic LS711W WXGA 4200ANSI 2xHDMI to projektor marki VIEWSONIC EUROPE. Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej.
Projektor ViewSonic LS711W WXGA 4200ANSI 2xHDMI
Projektor ViewSonic LS711W WXGA 4200ANSI 2xHDMI to projektor marki VIEWSONIC EUROPE. Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej.
Kluczowe cechy
Rozdzielczość natywna: 1280 x 800 pikseli. Systemy obrazu: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p. Złącza wyjścia: Audio mini-jack 3,5 mm, USB (Typ A) Out.
Specyfikacja techniczna
| Jasność w trybie normalnym | 4200 ANSI |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Kontrast | 3000000 :1 |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -15°/+15° |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1070.0 mln |
| Maksymalna odległość projekcji | 3.37 m |
| Maksymalne zużycie energii | 210 W |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 300 cali |
| Minimalna odległość projekcji | 0.39 m |
| Minimalne zużycie energii | 0.5 W |
| Minimalny rozmiar ekranu | 35 cali |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 15.0 W |
| Pilot | Tak |
| Polskie menu ekranowe | Tak |
| Poziom hałasu (maksymalny) | 24 dB |
| Poziom hałasu (typowy) | 30 dB |
| Rozdzielczość natywna | 1280 x 800 pikseli |
| Systemy obrazu | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Technologia | Laserowa |
| Tryb ekonomiczny | Tak |
| Typ projektora | Biznesowy |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 216 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 286 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 129 |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym | 30000 h |
| Żywotność lampy w trybie standard | 20000 h |
| Złącza wejścia | RS-232, HDMI x2 |
| Złącza wyjścia | Audio mini-jack 3,5 mm, USB (Typ A) Out |
| Złącze USB | Tak |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907022773
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także