Projektor ViewSonic LSC731WU Laser WXUGA 7300AL 2xHDMI USB RJ45 RS232
15 707,00 zł
Projektor Optoma X309ST XGA 3700ANSI 25000:1 VGA, HDMI, USB Projektor Optoma X309ST XGA 3700ANSI 25000:1 VGA, HDMI, USB to projektor. Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej.
Projektor Optoma X309ST XGA 3700ANSI 25000:1 VGA, HDMI, USB to projektor. Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej.
Rozdzielczość natywna: 1024 x 768 pikseli. Złącza wejścia: Audio mini-jack 3,5 mm, D-Sub, HDMI, Composite. Złącza wyjścia: Audio Out, D-Sub Out, USB (Typ A) Out.
| Jasność w trybie normalnym | 3700 ANSI |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Kontrast | 25000 :1 |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -40°/+40° |
| Maksymalna odległość projekcji | 3.10 m |
| Maksymalne zużycie energii | 225 W |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 247 cali |
| Minimalna odległość projekcji | 0.40 m |
| Minimalne zużycie energii | 187.0 W |
| Minimalny rozmiar ekranu | 32 cali |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 10.0 W |
| Moc lampy | 203 W |
| Pilot | Tak |
| Polskie menu ekranowe | Tak |
| Poziom hałasu (typowy) | 26 dB |
| Rozdzielczość natywna | 1024 x 768 pikseli |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Systemy obrazu | NTSC/PAL/SECAM |
| Technologia | DLP |
| Tryb ekonomiczny | Tak |
| Typ projektora | Biznesowy |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 244 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 316 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 108 |
| Zabezpieczenie Kensington | Tak |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym | 10000 h |
| Żywotność lampy w trybie standard | 6000 h |
| Złącza wejścia | Audio mini-jack 3,5 mm, D-Sub, HDMI, Composite |
| Złącza wyjścia | Audio Out, D-Sub Out, USB (Typ A) Out |
| Złącze USB | Tak |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także