Projektor LED Kruger&Matz V-LED20
Projektor LED Kruger&Matz V-LED20 Projektor LED Kruger&Matz V-LED20 to projektor o rozdzielczości 1920 x 1080. Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej. 1920x1080 pikseli Rozdzielczość natywna.
Projektor LED Kruger&Matz V-LED20
Projektor LED Kruger&Matz V-LED20 to projektor o rozdzielczości 1920 x 1080. Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej.
Kluczowe cechy
Kolor obudowy: Biało-srebrny (White-silver). Rozdzielczość natywna: 1920x1080 pikseli. Systemy obrazu: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p. Złącza wejścia: USB 2.0 x2, D-Sub, AV-In, HDMI x2 (MHL).
Specyfikacja techniczna
| Full HD | Tak |
| Gwarancja na lampę | 6 msc |
| Jasność w trybie normalnym | 5000 ANSI |
| Kolor obudowy | Biało-srebrny (White-silver) |
| Kontrast | 1000 :1 |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16.7 mln |
| Maksymalna odległość projekcji | 3.50 m |
| Maksymalne zużycie energii | 70 W |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 150 cali |
| Minimalna odległość projekcji | 1.50 m |
| Minimalne zużycie energii | 0.5 W |
| Minimalny rozmiar ekranu | 15 cali |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 3.0 W |
| Moc lampy | 70 W |
| Pilot | Tak |
| Polskie menu ekranowe | Tak |
| Poziom hałasu (typowy) | 42 dB |
| Ready HD | Tak |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 |
| Rozdzielczość natywna | 1920x1080 pikseli |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Systemy obrazu | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Technologia | LED |
| Typ projektora | Kino domowe |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 208 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 306 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 127 |
| Żywotność lampy w trybie standard | 50000 h |
| Złącza wejścia | USB 2.0 x2, D-Sub, AV-In, HDMI x2 (MHL) |
| Złącza wyjścia | Wyjście słuchawkowe |
| Złącze USB | Tak |
Opis
D-Sub
HDMI x2 (MHL)
USB 2.0 x2
Specyficzne kody
- EAN13
- 5901890104838
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także